”Gatava pārvērtībām” stilu mainīt vēlēsies Māra, kura palīdz bērniem ar īpašām vajadzībām

2 komentāri

Trešdienas, 6. februāra, vakarā kanālā TV3 turpināsim vērot šova ”Gatava pārvērtībām ” trešo sezonu. Trīs dāmas vēlēsies veikt imidža maiņu un būs gatavas ļauties stilistu profesionālajām rokām.

Reizēm mums visiem dzīvē ir momenti, kad vajadzīga palīdzība, lai atkal noticētu sev, sajustos skaisti un spētu smaidīt, vērojot sevi spogulī.

Ikvienā “Gatava pārvērtībām” raidījumā profesionālu stilistu komanda trīs dāmām sniedz pašpārliecību, stila pārmaiņas un palīdz atgūt dzīvesprieku.

Kā viena no dāmām, kura raidījumā vēlēsies veikt imidža maiņu būs Māra no Alūksnes. Šova dalībniece vada biedrību ”Saulstariņi”, biedrība izveidota bērniem ar īpašām vajadzībām.

Māra gribēs atrast savu īsto ģērbšanās stilu, kas radītu prieku ģimenes vīriešiem un ”saulstariņiem”.

Kādai no dalībniecēm tiks veikta acu operācija, bet kādai citai – pilnībā mainīts ģērbšanās stils.

Stilistu pavadībā dāmas ļausies galvu reibinošām pārmaiņām. Kādām? Skaties šova ”Gatava pārvērtībām” jaunāko raidījumu! Trešdien, 6.februārī, 21.00, kanālā TV3!

Jau ziņots, ka šova jaunā sezona solās būt vēl aizraujošāka, jo tā piedāvās īpašos tematiskos raidījumus un iespēju ielūkoties pārvērtību aizkulisēs.

TOP komentāri

 • Es
  +7 +6 -1

  Es

  kaitina tās sievietes kuras cenšas ieželināt- ar bērniem, ar slikto dzīvi u.t.t
 • Nesaprotu
  +2 +2 0

  Nesaprotu

  kā šovā varēja paņemt bērnunama vadītāju, kura aiz labas dzīves uz nabaga bērniņu rēķina, vairs nevar nopirkt drēbes, kuras viņai derētu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl