“Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces priecājas par operācijām un īsajiem matiem

Pievienot komentāru
“Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces priecājas par operācijām un īsajiem matiem
Ekrānšāviņš

Arī šajā trešdienā sapņus par vizuālajām pārmaiņām atklāja un beigu beigās šovā “Gatava pārvērtībām” piedzīvoja četrdesmit piecus gadus vecā Ilze, Valmieras iedzīvotāja Iveta, kā arī trīsdesmit četrus gadus vecā Elīna. Sievietes pārsteidza savus tuviniekus, ar krasām pārmaiņām, kuras liek elpām aizrauties.

Četrdesmit piecus gadus vecā Ilze savas dienas pavada, strādājot par grāmatvedi un rūpējoties par diviem pusaugu bērniem, tas viss licis atstāt sevi novārtā un pazaudēt sievieti sevī.

Sieviete atklāja, ka kopš pagājušā gada rudens zaudējusi divdesmit četrus kilogramus liekā svara un nu nekas no vecās garderobes viņai der.

Uz šova atlasi sieviete ieradās savā vienīgajā kleitā, kura ir desmit gadus veca. Šova izskaņā kleita tika sadedzināta, lai atvērtu durvis jaunajai dzīvei.

Pēc pārmaiņām sieviete paziņoja, ka ir šokā, nav spējusi iztēloties, kā galarezultātā izskatīsies, neslēpjot, ka pati nekad tāda veida pārmaiņas neizdomātu, bet rezultāts viņai patīk.

Pateicoties šovam Ilzei, tika veikta redzes korekcijas lāzeroperācija, un viņa piedzīvoja vienu no saviem lielākajiem sapņiem – dzīvi bez brillēm.

Valmierieti Ivetu Boicovu šovam pieteica meita, kura vēlas, lai sieviete izskatītos skaistāka, lai mammai nav liekie kilogrami, lai vizuālajā izskatā kaut kas mainās, un mamma būtu gatava teātra apmeklējumam.

Kā vienu no savām lielākajām problēmām Iveta nosauca rētu uz sejas, tā ir liela nelaime, no kuras nevar tikt vaļā visu dzīvi, tāpēc iemācīties pareizi krāsoties bija īpaši noderīgi, kā nekā, grims spēj noslēpt nepilnības.

””Tiešām? Tā esmu es? Tik sievišķīga! Uz teātri tagad varu iet! Pārsteidz mati, nekad nedomāju, ka tik labi izskatīsies jaunā frizūra,” ieraugot sevi spogulī sajūsminājās Iveta.

Trešā pārvērtību dalībniece bija trīsdesmit četrus gadus vecā tukumniece Elīna, kura audzina divus bērnus, un tieši dēls bijis tas, kurš viņu iedrošināja piedalīties šovā. Beigu beigās mamma tika ne tikai pie jauna stila un frizūras, bet arī pie tauku atsūkšanas.

Tā kā sieviete neslēpa, ka diētas un sportiskas aktivitātes nepalīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, piedāvātā operācija, bija kā glābiņš.

”Nepierasti, tāds spilgtums un košums. Matus negribēju tik īsus, bet ir labi! Pirmajā momentā jutos šokēta, bet man ļoti patīk,” pārvērtības komentē Elīna.