“Gatava pārvērtībām” sezonas atklāšanā uzmirdz Līga, kura gada laikā notievēja par četriem izmēriem

2 komentāri

Trešdien, 30. janvārī, TV3 ar jauno – trešo – sezonu atgriezīsies pārvērtību šovs ”Gatava pārvērtībām”. Pirmajā raidījumā imidža maiņu piedzīvos Līga, kura gada laikā zaudējusi svaru un iepriekšējā XL izmēra vietā tagad valkā XS izmēra drēbes.

Pārvērtību radošajai komandai šajā sezonā pievienojusies skaistuma un dzīvesstila blogere, stiliste Maija Armaneva. Viņa tāpat kā stiliste Žana Dubska un modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs izvēlēsies, kura no sievietēm piedzīvos pārvērtības.

Žanna Dubska: Šovā ”Gatava pārvērtībām” ir iespējas, bet pastāv arī riski

Pārvērtību šova atlasē īpašu ekspertu uzmanību izpelnījās pozitīvā Līga Vizbule, par kuras sapošanu starp modes ekspertiem izvērtās īsta cīņa.

”Man ir 45 gadi un esmu piecu lielisku bērnu mamma. Esmu no Engures. Šogad manā dzīvē ir notikušas lielas pārmaiņas – mēs ar vīru izšķīrāmies. Tā sanāca,” modes ekspertus ar sevi iepazīstina Līga.

Pārmaiņām ģimenes dzīvē Līga nav bijusi gatava.

”Tas bija ļoti liels pārsteigums, bet dzīvē visādi gadās. Bet tas nav nekas. Kopumā esmu ļoti noskaņota uz to, ka viss, kas notiek dzīvē, notiek uz labu.

Pie tā visa es ļoti strauji zaudēju svaru – no XL izmēra esmu nokritusies uz XS,” atzīst šova dalībniece.

Tā kā Līgas sapošanu gatavi īstenot visi trīs modes eksperti, sievietei ir iespēja izvēlēties, kura vadībā viņa to piedzīvos. Viņa izvēlas Žannu.

Kāds būs Līgas pārvērtību rezultāts, skaties šova ”Gatava pārvērtībām” jaunās sezonas atklāšanā trešdienas, 30. janvāra, vakarā TV3!

2 komentāri