”Gatava pārvērtībām” priecē ar īpaši spilgtām pārmaiņām – dāmas pārvērstas līdz nepazīšanai

2 komentāri

Trešdienas, 5. jūnija, vakarā pie TV3 skatītājiem devās populārais šovs ”Gatava pārvērtībām”, un tajā ar satriecošām pārvērtībām tika iepriecinātas trīs Latvijas sievietes. Modes eksperti dāmu garderobē atgrieza košas krāsas un viņu vizuālo tēlu mainīja pilnībā.

Stiliste Žanna Dubsla projekta atlasē ar pārvērtībām izvēlējās iepriecināt Santu Laudiņu no Liepājas, kura pēdējos 20 gadus strādājusi robežsardzē. 50 gadus vecā sieviete projekta atlasē neslēpa – vīrišķīgās profesijas dēļ viņa sevī pazaudējusi sievišķību. Vairāk lasi šeit!

 

Modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs bija pieņēmis izaicinājumu laucinieci Lāsmu Bērziņu pārvērst par īstu rīdzinieci. Sieviete atzinās, ka nekad nav lietojusi kosmētiku vai bijusi pie manikīra.

Pavlovs bargi kritizē Lāsmas ārieni

Dzīvesstila blogere Maija Armaņeva izvēlējās pārvērst 44 gadus veco Sandru, kuras hobijs ir ugunīgas čigānu dejas. Karstasinīgo sievietes raksturu Maija vēlējās parādīt arī viņas vizuālajā tēlā.

Sievietes vairākas stunda aizvadīja prasmīgu meistaru ielenkumā. Viņām tika mainīts gan matu griezums, gan arī krāsa. Viskardinālākās pārvērtības piedzīvoja Lāsma, kura no brunetes kļuva par sarkanmati, bet Santa pēc pārvērtībām uzmirdzēja gaišmates tēlā.

Spoguļa priekšā visas trīs dāmas uzplauka neviltotā sajūsmā par jauno veidolu.

Jau nākamnedēļ gaidāms šova “Gatava pārvērtībām” trešās sezonas noslēgums.