”Gatava pārvērtībām” noslēgumā uzvirmo nesaskaņas starp Dubsku un Armaņevu

23 komentāri

Trešdienas, 12. jūnijā, vakarā TV3 noslēdzās populārā šova ”Gatava pārvērtībām” trešā sezona. Noslēguma raidījums izvērtās īpaši svinīgs, bet finālā izcēlās domstarpības starp modes ekspertēm Maiju Armaņevu un Žannu Dubsku.

Šīs sezonas noslēgumā pirms došanās baudīt vasaru un tās svētkus modes eksperti izvēlējās trīs sievietes, kuras piedzīvoja pārmaiņas savā vizuālajā tēlā. Dzīvesstila blogere Maija Armaņeva pieteicās izmanīt 31 gadu vecās dziedātājas Jeļenas Matules vizuālo tēlu.

Sieviete šova atlasē atzina, ka ar ģērbšanos ikdienā viņai problēmu neesot, bet modes ekspertu padomi viņai noderētu, veidojot savu skatuves tēlu, un vizuālā tēla maiņa viņai palīdzētu atrast īsto ceļu mūzikā. Vairāk lasi šeit!

Maija šova laikā dziedātājai atklāja, kā veidot atpazīstamas personas vizuālo tēlu. Tāpat, prasmīgu meistaru roku lutināta, Jeļena piedzīvoja pārmaiņas vizuālajā tēlā un turpmāk leposies ar skaistiem, gariem matiem, kas pietuvināti viņas dabīgajai matu krāsai.

Negaidīts izvērtās pārvērtību fināls, kad starp abām modes lietpratējām – Armaņevu un Žannu Dubsku – uzvirmoja domstarpības, jo abas ekspertes bija noskatījušas vienu rotu.

Kad spoguļa priekšā par savu jauno tēlu priecājās Žannas sapostā 48 gadus vecā piecu bērnu mamma Ingūna Rībena no Kandavas, kadrā pēkšņi iebrāzās Maija un Ingūnu ”apzaga”, sievietei no kakla nokabinot kādu īpašu rotu.

Kā paskaidroja Armaņeva, košā kaklarota ir tik pieprasīta, ka uz to stilisti stāv rindā.

Domstarpības tomēr noslēdzās labvēlīgā gaismā, un Žanna pēc atrādīšanās tuviniekiem tomēr lēma, ka kaklarota labāk piestāv Jeļenai.

“Gatava pārvērtībām” sezonas finālā modes dizainers Aleksandrs Pavlovs ar pārvērtībām nolēma iepriecināt 26 gadus veco vientuļo māmiņu Dzintru Grinvaldi. Aleksandrs Dzintrai parādīja, kā izskatīties svinīgi, izmantojot dažādus aksesuārus un kuplo augumu ”sašķelt”, izmantojot strīpas.