”Gatava pārvērtībām” modes eksperti parāda: arī par lētu naudu var saģērbties stilīgi

5 komentāri

Trešdienas, 15. maija, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal devās iemīļotais šovs ”Gatava pārvērtībām”, un šonedēļ modes eksperti sievietēm ierādīja, kā atrast modernus un ērtus apģērbu komplektus 100 eiro vērtībā.

Modes dizainera Aleksandra Pavlova vadībā pārvērtības piedzīvoja 51 gadu vecā Nataļja Vilistere, kura pusotra gada laikā atbrīvojusies no 55 kilogramiem un nu vēlas savam enerģiskumam piešķirt solīdu izskatu.

Modes dizainers šova varoni ietērpa eleganti sportiskā stilā.

”Lēti nav slikti, lēti var būt stilīgi. Un dārgi stilīgi ģērbties nav obligāti,” atzina Aleksandrs un akcentēja, ka svarīgi apģērbu komplektā iekļaut kaut ko drusciņ dārgāku, piemēram, kurpes.

Stilistes Žannas Dubskas vadībā pārvērtības piedzīvoja 49 gadus vecā Jautrīte Timma, kura atlasē atklāja, ka sen vēlējusies uzzināt, kādas krāsas un apģērbu fasoni viņai piestāv. Žanna sievietes jaunajā tēlā apvienoja seksapīlu un pieklājību.

Dzīvesstila blogere Maija Armaņeva pārvērta 21 gadu veco Santu Faksi, kura pēc meitiņas piedzimšanas paspējusi aizmirst parūpēties pati par sevi. Stiliste Santai ierādīja, kā tērpties puiciskajā Gavroche stilā.

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” trešdienu vakaros TV3!