“Gatava pārvērtībām” Leontinas mīlas dzīve zeļ un plaukst! Kundzei uzradušies 13 precinieki

0 Komentāru
“Gatava pārvērtībām” Leontinas mīlas dzīve zeļ un plaukst! Kundzei uzradušies 13 precinieki
Foto no Leontinas privātā arhīva

Viena no kolorītākajām TV3 pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” dalībniecēm Leontina no Rugājiem pieteica sevi ar “šiku” – 60 gadu vecumā ir gatava sākt jaunu dzīvi un uzsākt jaunas attiecības!

Leontina pēc šova atklāja, ka daudz ko no stilistes Žannas Dubskas piedāvātā beigu beigās nav ņēmusi vērā, jo kundze atzinusi, kur gan savos laukos viņa tāda ies?

Pilnu interviju ar Leontinu lasi šeit!

Neilgi pēc Jaungada svinībām Skaties.lv sazinājās ar Leontinas kundzi vēlreiz, lai uzzinātu, kā veicas mīlas frontē. Diemžēl bargās ziemas dēļ Leontina lielāko daļu sava laika pavadīja mājās, rūpējoties par mājas siltināšanu, tādēļ randiņi ar pielūdzējiem izpalikuši.

Tagad, kad gaisā pamazām jūtams pavasaris, Leontina stāsta, ka beidzot var braukāt apkārt Latvijai un satikt dažādus cilvēkus, tostarp topošos mīlniekus!

Kundze lielu daļu sava brīvā laika pavada sociālajā tīklā draugiem.lv un līdz šim paspējusi iepazīties ar 13 potenciālajiem preciniekiem no dažādām Latvijas pilsētām – Rēzeknes, Ventspils, Rīgas un ne tikai!

Foto

Par simpātijām Leontina sūdzēties nevar, atklājot, ka ir pamatīgi ieskatījusies kādā rīdziniekā. Kamēr gan nekas nopietns vēl nav, tikmēr Leontina bauda dzīvi un nosaka, “kas tad man, brīvai sieviete?” Tomēr jaukā dāma cer, ka drīzumā varēs iestūrēt nopietnu attiecību ostā.

Jaukā pārvērtību šova dalībniece atklāj, ka, tuvojoties pavasarim, vairāk apmeklē skaistumkopšanas salonus un rūpējas par ādu, ņemot vērā pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” ekspertu ieteikumus.

Sieviete atzīst, ka ir spontāna un no rīta vien izlemj, kā tiks pavadīta diena. Leontina ļoti gaida siltu laiciņu, lai beidzot varētu nomest ziemas kažoku un pa īstam izbaudīt dzīvi.

Vairāk par pārvērtību šova dalībniecēm uzzini šeit!

0 Komentāru