”Gatava pārvērtībām” ekspertu vadībā saposties pieteicies arī ”Patiesības spoguļa” slavenais pāris

4 komentāri
”Gatava pārvērtībām” ekspertu vadībā saposties pieteicies arī ”Patiesības spoguļa” slavenais pāris
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Aizvadītajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā ”Spice” norisinājās pavasara atlase šovam ”Gatava pārvērtībām”, kurā šoreiz piedalīties bija aicināti arī kungi. Skaties.lv atlasē sastapa ekrānos jau redzētas sejas – Maigoni un Daci, kuri pirms diviem gadiem startēja ”Patiesības spogulī”, bet nu kā pāris pieteica sevi stila pārvērtībām.

Kā Skaties.lv atklāj Maigonis, pārvērtībām abi pieteikušies, lai ”salauztu rutīnu”.

”Katru dienu spogulī skatīties uz vienu un to pašu sevi vairs nav interesanti. Vai nu jāmaina spoguli, vai sevi.

Mēs izvēlamies mainīt sevi, un, ja ir tik lieliska iespēja to darīt profesionāļu vadībā, noteikti jāizmanto,” tā pieteikšanos šovam skaidro Maigonis.

Abi, skatoties ”Gatava pārvērtībām”, ne reizi vien jau nopriecājušies, cik lielisku darbu pieredzējušie stilisti padarījuši, un, ja paveiksies tikt šovā, ir gatavi pilnībā ļauties profesionāļu pieskārienam.

”Nāk pavasaris, kur vēl labāks laiks pārmaiņām? Dace grib vairāk patikt man un arī vairāk patikt sev. Es smejos, ka tāpat esmu foršs, bet gribu būt vēl foršāks,” smej Maigonis.

Viņa ikdienas darba pienākumi mētājas starp divām galējībām, un Maigonis cer atrast stilu, kas viņam ļautu justies un izskatoties atbilstoši visam darāmajam. ”Vienā mirklī esmu ”gruščiks”, bet pēc brīža varu tikties ar kādu prezidentu.

Gribētos atrast tādu universālu stila recepti, kas vienlaicīgi derētu visam,” tā Maigonis, kurš uzsver, ka abi kandidē šovam pozitīvu emociju pilni un gatavi pilnībā ļauties profesionāļiem.

Vai viņiem paveiksies un izdosies tikt šovā? To redzēsim jau drīz!

TOP komentāri

 • Beta
  +3 +3 0

  Beta

  Nu jau pus Latvija būs pārvērsta, cik var. Precētie pret brīvajiem vai kāds iepazīšanās šovs sen nav bijis.
 • gg
 • SABĪNE
  +2 +1 -1

  SABĪNE

  Slavenais pāris ir Dzērumu pāris, tie ir vienīgie kas pēc tā šova palīka sirdī!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl