Jaunajā sezonā ”Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva

0 Komentāru
Jaunajā sezonā ”Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva
PUBLICITĀTES FOTO

30. janvārī televīzijas ekrānos atgriezīsies pārvērtību šovs ”Gatava pārvērtībām”. Šova trešā sezona priecēs skatītājus ar noderīgiem stila padomiem un kolorītu sieviešu stāstiem. Jaunajā sezonā modes ekspertu komandā būs izmaiņas – stilistes Natālijas Zolbergas vietā komandai pievienosies skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

30. janvārī šovs ”Gatava pārvērtībām” atgriezīsies televīzijas ekrānos, sniedzot iespēju sievietēm mainīt savu izskatu un dzīvi. To ietekmēs un veicinās eksperti.

Raidījumu ietvaros dāmas dalīsies emocionālos stāstos, atklās, kāpēc tieši viņas ir pelnījušas pārvērtības. Atklātos stāstus un dāmu vizuālo izskatu izvērtēs modes eksperti, izvēloties dāmas, kurām pārvērtības nepieciešamas visvairāk.

Jaunajā sezonā šova modes ekspertu komandā sagaidāmas izmaiņas – ekspertu komandu pamet stiliste Natālija Zolberga, kuras vietā stāsies skaistuma un dzīves stila blogere Maija Armaņeva, kura kopā ar kolēģiem – stilisti Žannu Dubsku un modes mākslinieku Aleksandru Pavlovu – vedīs dāmas pretim dzīvei, bet jau jaunā kvalitātē.

”Natālijas dzīvē ir notikušas ļoti skaistas pārmaiņas, viņa ir devusies māmiņas atvaļinājumā, tāpēc pārvērtību komandai šosezon pievienosies Maija. Šova komanda domājam par to, lai skatītājiem jaunajā sezonā būtu vēl interesantāk, tāpēc esam nolēmuši rādīt arī pārvērtību tapšanas aizkulises. Svarīgākās, protams, ir dalībnieces un viņu stāsti. Šosezon vēl rūpīgāk atlasīsim šova varones, rūpīgi izvērtējot viņu motivāciju un gatavību pārmaiņām,” šova producente Sandija Miezīte komentē jaunumus.

”Jau iepriekš, strādājot ar klientēm, esmu daudz palīdzējusi dāmām mainīties. Ne vien vizuāli, bet mainīt visu dzīvi kopumā. Esmu priecīga, ka šovā to varēšu īstenot vērienīgākā mērogā. Vēlos aicināt sievietes būt drosmīgām un būt patiesi gatavām pārvērtībām, jo tikai tādā veidā mēs kopīgi spēsim panākt izcilāko rezultātu,” par gaidāmo šovā stāsta Maija Armaņeva.

Ja vēlies atklāt savu stāstu un pierādīt, ka esi gatava uzlabot savu izskatu un pašapziņu, šī ir tava iespēja! Nāc uz ”Gatava pārvērtībām” jaunās sezonas atlasi tirdzniecības centrā ”Spice”, 9. novembrī, plkst. 15.00 un maini savu dzīvi! Pieteikšanās portālā Skaties.lv!

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” no 30. janvāra trešdienu vakaros plkst. 21.00 kanālā TV3!

0 Komentāru