“Gatava pārvērtībām” Baiba atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc šova

3 komentāri
“Gatava pārvērtībām” Baiba atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc šova
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovā ”Gatava pārvērtībām” šonedēļ vizuālas pārmaiņas piedzīvoja 34 gadus vecā trīs bērnu mamma Baiba Medvede no Rīgas. Sievietes jaunais tēls bija stilistes Žanna Dubska rokās. Pēc raidījuma noskatīšanās daudzi sprieduši, ka Baibas jaunais imidžs ir Žannas iespaidīgākais veikums šajā sezonā. Bet ko par pārmaiņām domā pati Baiba?

Kā ”Gatava pārvērtībām” atlasē pastāstīja Baiba, viņa vēlas ar pārvērtību palīdzību atgūt sievišķību un būt skaista mamma un lielisks piemērs savām meitām.

”Neesmu labākais piemērs meitām.” Baiba šova atlasē

”Bieži vien sievietes neredz savas sievišķības potenciālu. Baibai tas ir kājās, gurnos, kuplajos matos. Bet kājas viņa slēpj zem biksēm vai kuplajiem svārkiem, un matus savāc astītē,” Baibu pirms pārvērtībām raksturo stiliste Žanna Dubska.

Modes eksperte sievietes iznācienam šova finālā izvēlējās efektīgu mini. Baiba sākotnēji neslēpa mulsumu, vai viņai kā trīs bērnu mammai tik īsi tērpi piestāv. Bet Žanna mierināja, ka ar savu figūru un garajām kājām viņa var atļauties daudz.

Baibas košais fināla tērps ticis daudz apspriests, slavēts un kritizēts, un Žanna precizē: ”Baiba ir sapucēta, lai doties ar bērniem iepirkties vai tikties ar draudzenēm kafejnīcā, vai aizbraukt ar vīru uz Jūrmalu, vai… Un būs pamanīta un novērtēta gan ar tuvinieku, gan ar draugu, gan ar garāmgājēju acīm!”

Kā Skaties.lv stāsta Baiba pati, par pārvērtību šovā iegūto tēlu, pieredzi un stila padomiem viņa ir gandarīta.

”Mans galvenais atklājums bija tas, ka ir jābūt drosmīgākai. Var atļauties kopā savilkt to, kas šķiet nesavelkams. Arī krāsas, kas kādreiz šķita, ka varbūt neiet kopā, patiesībā izskatās diezgan fifīgi un jautri. Esmu procesā. Eksperimentēju,” norāda trīs bērnu mamma.

Baiba arī atzīst, ka pēc pārvērtībām daudz biežāk savā apģērbā atļaujas mini: ”It sevišķi tagad, kad kļūst siltāks. Kājām pirmais tonis jau ieķerts.”

Ļoti mainījusies ne vien sievietes uztvere par apģērbu, bet, kā uzsver pati, arī dzīve.

”Ir cēlusies pašapziņa. Robežas īstenībā mēs paši sev uzliekam, un paši sev izdomājam, kas piedienas, kas ne, kas ir atļauts atbilstoši vecumam vai statusam. Kompleksus mēs paši sev sataisām. Šobrīd esmu sapratusi, ka laikam jau nav par ko kompleksot,” norāda trīs bērnu mamma.

Baiba stāsta, ka viņas dalība šovā bijis pārsteigums arī vīram: ”Par drosmi, ka es beigās saņēmos, piekritu pārmaiņām un tās izdarīju. Vīrs ir priecīgs par mani – varbūt ne tik ļoti par vizuālajām pārmaiņām, bet tieši par manu iekšējo sajūtu, ka es pati beidzot sāku apzināties, ka es neesmu tikai mamma bērniem, kas visu laiku skraida pa māju ar putekļusūcēju.

Es arī pati esmu sapratusi, ka pats svarīgākais dzīvē nav visu laiku riktēties pa māju, bet jāatvēl laiks arī palutināt sevi.”

TV šovā Baiba piedzīvoja redzes uzlabošanas procedūru, zobu balināšanu un priekšzobu šķirbiņas slēgšanu.

”Tagad, kad nav vairs jānēsā brilles, arī sevi redzu citādāk. Nav vairs kompleksu briļļu dēļ. Šķirbiņas starp zobiem dēļ agrāk ne tik bieži gribējās smaidīt, gribējās šo defektu paslēpt. Šobrīd nedrīkst nesmaidīt,” tā ”Gatava pārvērtībām” varone.

3 komentāri