Friziere ”no pagājušā gadsimta” un viens ”Dzintara” krēms. Pavlova rokās nonāk Dace, kura netic pārvērtībām

5 komentāri
Friziere ”no pagājušā gadsimta” un viens ”Dzintara” krēms. Pavlova rokās nonāk Dace, kura netic pārvērtībām
DĀVIS ŪLDANS, F64

Jau šovakar šovā ”Gatava pārvērtībām” uzmirdzēs pirmais pāris šī šova vēsturē – Dace un Maigonis. Kamēr Maigonis ļausies Žannas Dubskas prasmīgajām rokām, Daci saposīs Aleksandrs Pavlovs. Kā Skaties.lv neslēpj Dace, viņa jau ir iestagnējusi savā tēlā – sieviete ”gadsimtu” nav mainījusi frizieri un iepērkas vienā veikalā.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Dace, viņa nav no sievietēm, kuras regulāri viesojas skaistumkopšanas salonos vai smukumlietu veikaliņos.

”Vienīgais, kam es tiešām veltu laiku, ir mati. Ar pārējo iet, kā iet. Man ir viens frizieris jau mūžīgi, pazīstu viņu no septiņu gadu vecuma. Šķiet, ka eju pie viņas jau no pagājušā gadsimta,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Dace.

Dace stipri šauboties, ka uz viņas galvas iespējams uztaisīt ko labāku par matu griezumu, kas jau ir viņas firmas zīme.

”Šis ir gadu gaitā atstrādāts. Ar frizieri kopā viss izmēģināts, bet atgriežamies pie šī,” stāsta Dace.

Pirmais ieskats: lasi, kā pošas Maigonis!

Galvenais priekšnosacījums, lai Dacei frizūra patiktu – ar to viegli jātiek galā. Ja nāksies matus stundām veidot, tas nebūs viņai.

Ar grimu Dace ikdienā neaizraujas – viņai ir iecienīts “Dzintara” sejas krēms, kas tiek uzklāts tad, kad atceras. Acis krāsot viņa nesaskata vajadzību, jo tām priekšā brilles.

”Ar sejas maskām neaizraujos. Un, cik skatos uz tiem, kas aizraujas, viņu āda no manas vizuāli tāpat ar neko neatšķiras. Kāpēc tērēt laiku un naudu?” jautā Dace.

Iepirkties Dace iet reti – viņai ir iecienīts veikaliņš, kur lielākoties tiek pirkts viss apģērbs.

Viņas skaistuma noslēpums ir ūdens – Dace uzskata, ka mitrināt ādu no iekšpuses svarīgāk nekā zieķēt uz sejas mitrinošu krēmu, tāpēc cenšas ikdienā lietot pietiekamu daudzumu ūdens.

Šovā Dacei palaimējās tikt talantīgā Aleksandra Pavlova gādībā, un viņa ir apņēmusies pilnībā ļauties viņa stila izjūtai.

”Gribēju tikt vai nu pie viņa, vai pie Žannas. Galvenais ne pie tās blogeres, viņa man ir pārāk ultramoderna,” smejas Dace.

Nepalaid garām! ”Gatava pārvērtībām” startē pirmais pāris! Kā viņi pieņems viens otra stilu? Skaties jau 10. aprīlī!

5 komentāri