Foto: uzfrišināties pie Žannas pošas pirmais vīrietis pārvērtību šova vēsturē – Maigonis

1 komentārs

”Gatava pārvērtībām” gaidāms nebijis gadījums – pirmo reizi šī šova vēsturē stila pārmaiņām ļausies kungs. Prasmīgās Žannas Dubskas rokās nokļūs Maigonis Juhņevičs, kuru tauta jau iepazinusi šovos ”Patiesības spogulis” un ”Vakariņas četratā”.

”Ja baigi godīgi jāsaka, es ikdienā vispār neko nedaru, tikai noskuju bārdu. Un šad tad pie friziera aizeju.

Agrāk, kaut kādā zēnībā, es vēl lietoju želeju, taisīju kaut kādu pričeni, bet tagad esmu sapratis, ka man tas nav vajadzīgs. Kaut kā pietiek ar to vienkāršo – kam es tur iešu pucēties,” sarunā ar Skaties.lv par savu ikdienas stilu stāsta Maigonis.

Viņam svarīgi, lai sapucēšanās no rīta neaizņem daudz laika. ”Kaut kā tajā gadu laikā viss tā rutinizējies, ka samazināts līdz minimumam. Jo mazāk iztērēju laiku, jo labāk,” savus skaistuma rituālus raksturo Maigonis.

Savukārt veikalu ķemmēšana viņu nogurdina. Maigonim ir sava mīļākā žakete, ko viņš tagad visu laiku valkājot.

”Man galvenais noteikums – lai man stils ir pozitīvs. Apbrīnoju tos cilvēkus, kas sev var uztetovēt kaut kādas miroņgalvas uz ķermeņa vai nēsāt drēbes ar miroņgalvām. Tas nav manā dabā. Man patīk viss saulainais un pozitīvais,” sarunā ar Skaties.lv savu stilu raksturo Maigonis.

Maigonim tikušas pārvērtības pie Žannas Dubskas, un viņš ir pārliecināts, ka abiem labi saskanēs. Maigonis gatavs ņemt vērā modes ekspertes padomus un pat uzticēt viņai savu bārdu, kas šovmenim ir tabu tēma!

”Gribu redzēt rezultātu un izmēģināt visu,” gatavs pārvērtībām ir Maigonis.

Nepalaid garām! ”Gatava pārvērtībām” pirmais vīrietis jau 10. aprīlī!
1 komentārs