Foto: sievietes “šturmē” “Gatava pārvērtībām” otro atlasi

3 komentāri
Foto: sievietes “šturmē” “Gatava pārvērtībām” otro atlasi
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jau vairākus trešdienu vakarus TV3 atgriezies pārvērtību šovs “Gatava pārvērtībām”, kas sievietēm dod iespēju uzlabot savu ārieni un mainīt dzīvi. Piektdien, 9. martā, tirdzniecības centrā ”Spice” norisinājās TV projekta otrā atlase, kuru kuplā skaitā apmeklēja sievietes no Latvijas malu malām.

TV3 pārvērtību šova otrajā atlasē kopā pulcējas dažāda vecuma sievietes, kurām ir vēlme mainīt sevi un savu dzīvi, pie kam darīt to ekspertu vadībā.

Interesanti, ka šajā reizē par iespēju nokļūt pārvērtību šovā un uzfrišināt savu ārieni cīnījās vairākas vienas ģimenes pārstāves – mātei līdzi bija devusies arī meita.

Arī “Gatava pārvērtībām” turpinājumā pārvērtības veiks stiliste Žanna Dubska, modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs un jaunā stiliste, modes dizainere un grima māksliniece Natālija Zolberga, kuri klātienē uzklausīja sieviešu stāstus un motivāciju ļauties drosmīgajam izaicinājumam.

Kā jau ziņots, šovam pievienojusies arī ”Veselības centrs 4” estētiskās medicīnas ekspertu komanda, kura nepieciešamības gadījumā veiks arī plastiskās operācijas.

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” katru trešdienu plkst. 22:30 TV3!

3 komentāri