Foto: košākās pārvērtības pie Žannas Dubskas – sievietei nokrāso rozā matus

Trešdienas, 3. aprīļa, vakarā TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi trīs Latvijas sieviešu vizuālajām pārmaiņām šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šonedēļ pārvērtību šovā piedalījās sievietes, kuras pēdējā gada laikā pa visām trim kopā atbrīvojušās teju no 50 liekajiem kilogramiem.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • kika

  kika

  Esmu šokā, Lindu uztaisīja vēl vecāku kā bija un tās nesaskanīgās krāsas, tām stilistēm vēl pašām ir kur augt un bezgaumiba,,,vienkārši āaaarrpraaac.
 • milda

  milda

  šausmas
  un tie ir mūsu stilisti slavenākie’meitene zalajā mêtelįtì laba/pārējais zem katras kritikas/un to varètu teikt par katru iepriekšējo stāstu/bezgaumīgi/
  lieldienas katru dienu_tik raibs viss
 • Inga

  Inga

  Vakar kļuva skumji. Man ir pēc struktūras tādi paši mati kā Ingūnai. Man pirms gada šajās pārvērtībās stāstija, ka esot iespējams arī ar šiem matiem veidot dažādas frizūras,bet rezultātā. Vakar no Ingūnas frizūras izveidoja klonu. Ja saliek raidījumu 13. 06.18 ar manu piedalīšanos un Ingūna vakar. Tad ir pilnīgs frizūru klons. Novēlu tomēr lai arī mūsu matu struktūrai frizieriem atrastos jaunas idejas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!