Foto: košākās pārvērtības pie Žannas Dubskas – sievietei nokrāso rozā matus

3 komentāri
Foto: košākās pārvērtības pie Žannas Dubskas – sievietei nokrāso rozā matus
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Trešdienas, 3. aprīļa, vakarā TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi trīs Latvijas sieviešu vizuālajām pārmaiņām šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šonedēļ pārvērtību šovā piedalījās sievietes, kuras pēdējā gada laikā pa visām trim kopā atbrīvojušās teju no 50 liekajiem kilogramiem.

Stila konsultācijās modes eksperti dāmām sniedza noderīgus padomus, kā veiksmīgi paslēpt vēl atlikušos liekos kilogramus un kādas krāsas un fasonu apģērbus izvēlēties, lai izceltu slaidās līnijas.

41 gadu vecā Linda Damberga kopš gada sākuma pašas spēkiem atbrīvojusies no 13 kilogramiem. Kā atzina Linda, viņai nepieciešama palīdzība jaunās garderobes nokomplektēšanai. Atrast ideālos fasonus un ģērbšanās stilu Lindai palīdzēja stiliste Žanna Dubska.

No visām trim dalībniecēm Linda piedzīvoja viskošākās pārvērtības. Blondo matu krāsu nu sieviete nomainījusi pret gaiši rozā. Kā skaidroja frizieris Aigars Bajārs, Lindas jaunajā frizūrā viņš vēlējās atspoguļot aktualitātes un to, kas patlaban ir modē.

”Tās tik tiešām ir pārmaiņas!” par savu jauno imidžu priecājās Linda, akcentējot, ka Žanna ar savu komandu uzķērusi viņas iekšējo būtību.

Modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs pārvērtībām izvēlējās 52 gadus veco ekskursiju vadītāju Ingūnu Ziemeli no Embūtes. Sieviete gada laikā nometusi 25 kilogramus, un šovā viņa vēlējās apgūt, kādu apģērbu vislabāk izvēlēties jauniegūtajām auguma aprisēm.

Pavlovs Ingūnas jaunajā tēlā apvienoja trīs trendus – strīpas, dzīvnieku apdruku un lakādu. Tomēr, kā atzina Ingūna, viņa šādu tēlu sev nebūtu izvēlējusies.

Tāpat sieviete neslēpa, ka bija cerējusi tikt vaļā no savām sprogām. Aleksandrs aicināja čirkas akcentēt – tās sievietei piešķir jauneklīgumu un šiku.

28 gadus vecā Laura Šeflere vairāk nekā divus gadus gribēja pieteikties pārvērtībām, taču teju viena pēc otras pieteicās meitiņas. Kopš vasaras Laura apņēmības pilna notievēja par 11 kilogramiem, lai tiktu uz pārvērtībām. Vairāk lasi šeit!

Viņa apbūra visus trīs modes ekspertus, taču sevi pārvērst viņa uzticēja skaistuma un dzīvesstila blogerei Maija Armaņevai.

”Es sapratu, ka viņai vajag parādīt to, kāda viņa patiesībā ir,” norādīja Maija. Jauno tēlu Laura uzņēma ar totālu sajūsmu: ”Man tā patīk!”

3 komentāri