“Gatava pārvērtībām” Ingūna pēc šova uzfrišinājusi frizūru pašas spēkiem

68 komentāri
“Gatava pārvērtībām” Ingūna pēc šova uzfrišinājusi frizūru pašas spēkiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ TV3 noslēdzās iemīļotā šova ”Gatava pārvērtībām” trešā sezona. Noslēguma raidījumā, kas bija viens no spilgtākajiem šajā sezonā, košas vizuālā tēla pārmaiņas stilistes Žannas Dubskas paspārnē piedzīvoja kurzemniece Ingūna.

Stila un modes lietpratēja Žanna Dubska ”Gatava pārvērtībām” sezonas noslēgumā bija uzņēmusies 48 gadus veco piecu bērnu mammu un audžu māmiņu Ingūnu Rībenu no Kandavas iedrošināt nebaidīties no košām krāsām.

Fināla iznācienā kurzemniece klātesošos un skatītājus pie TV ekrāniem nošarmēja elegantā tēlā.

”Gatava pārvērtībām” noslēgumā uzvirmo nesaskaņas starp Dubsku un Armaņevu

Kā pēc šova Skaties.lv atzīst Ingūna, ikdienā viņa ir bikšu cilvēks. ”Finālā es gaidīju, ka Žanna mani ietērps kleitā vai svārkos. Bet kopskats man patika. Viss bija ļoti interesanti,” saka piecu bērnu mamma.

Kā nu atklāj kurzemniece, ar pieteikšanos pārvērtību šovam viņa vēlējusies noskaidrot, ko darīt ar matiem: ”Kā mani redz stilists un slaveni frizieri, ko viņi man ieteiktu. Mati man ir sāpīgākā lieta.”

Tāds matu griezums, pie kāda tikusi TV šovā, projekta dalībniecei ir bijis iepriekš. ”Griezums ļoti foršs. Nav karsti kā ar garajiem matiem, kas tāpat bija plāni,” saka Ingūna.

Pārdzīvojumus pārvērtību šova varonei sagādājusi jaunā matu krāsa.

”Riktīgi oranžie mati, ko kameras neatrādīja tā, kā ir dabā, nav mana krāsa. Es nevarēju ar to sadraudzēties. Es izskatījos pēc neveiksmīgi balinātas čigānietes, jo manas acis un uzacis ”leca” tik šausmīgi ārā. Siltie matu toņi nav manējie. Par to sen esmu pārliecinājusies,” norāda Ingūna.

”Protams, es godīgi divas nedēļas nostaigāju ar tādiem matiem, kādi man bija. Mēģināju sadraudzēties. Sapratu, ka katru reizi, kā es sevi ieraugu spogulī, es baidījos,” neslēpj pārvērtību dalībniece.

“Es plānoju mainīt Ingūnai matu krāsu, tāpēc finālā sagatavoju viņai citu krāsu gammu. Lai no melniem matiem pārietu uz spilgtām krāsām, tas bieži aizņem vairākas stundas. Uzreiz sasniegt vēlamo toni neizdevās, tāpēc Inguna ideālo toni ieguva tikai pēc šova.

Ingūna saka, ka viņai patiešām patīk jaunā krāsa, un viņa saņēmusi daudz komplimentu no draugiem un radiniekiem,” pēc šova norāda stiliste Žanna Dubska.

Ingūna silti oranžo matu krāsu nomainījusi uz vēsi brūnu.

”Ir, protams, bariņā kāds cilvēks, kurš pasaka, ka melnie mati izskatījās labāk. Bet es ar tumši brūniem matiem esmu staigājusi kādus 15 gadus. Viennozīmīgi gribējās ko gaišāku. Esmu tikusi pie gaišākiem matiem, un ir baigi forši. Viss ir tā, kā tam vajadzēja notikt.”

”Gatava pārvērtībām” atlasē Ingūna atzina: ”Bērnu audzināšana, dārzs, puķītes, zālīte, un es lēnām esmu palikusi melna.” Tagad sieviete stāsta, ka gluži melnā pele viņa neesot.

”Man patīk krāsas. Esmu koša, krāsaina, bet man vajadzēja to apstiprinājumu, ka es visu daru pareizi. Man vajadzēja redzēt: jā, es drīkstu vilkt krāsas, es drīkstu ģērbties koši. Un man viss tika apstiprināts,” teic šova dalībniece.

Jauks pavērsiens sievietes dzīvē sācies līdz ar viņas uzņemšanu pārvērtību projektā – viņa beidzot saņēmusi pamudinājumu pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Tas trīs mēnešu laikā ļāvis atbrīvoties no 15 liekajiem kilogramiem.

Nenoliedzams nopelns ceļā uz slaidāku augumu ir arī šova laikā veiktās svara mazināšanas procedūras.

”Rezultāts svara krišanā bija, un tagad tas turpina samazināties. Tagad gan nedaudz citādākā veidā – staigājot ap 20 kilometriem dienā ar bērnu ratiņiem. Man vajadzēja tādu spērienu,” stāsta Ingūna un atklāj, ka nesen ģimenē ienācis jauns bērniņš – nepilnu gadu vecs audžu dēliņš.

Filmēšanās šovā Ingūnai bijis jauks piedzīvojums: ”Bija interesanti atkal izmēģināt ko jaunu. Kaut kas jau jābauda, nevar dzīvot kā savā alā. Ja ir iespēja, kāpēc nepatrakot?”

Aktīvā sieviete atklāj, ka šī nav pirmā reize, kad viņa uzmirdzējusi TV ekrānos – iepriekš viņa kopā ar dēlu startējusi kulinārijas šovā ”Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā”, savulaik piedalījusies arī sarunu šovā ”Aina” un Intas Fogeles rīkotajā skaistumkonkursā apaļīgām sievietēm.

Kā pēc “Gatava pārvērtībām” dzīvo otra sezonas noslēguma raidījuma varone Jeļena Matule?