”Es gaidīju kaut ko vairāk.” Ingrīda pēc ”Gatava pārvērtībām” jau pierakstījusies pie sava friziera

43 komentāri
”Es gaidīju kaut ko vairāk.” Ingrīda pēc ”Gatava pārvērtībām” jau pierakstījusies pie sava friziera
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” vizuālā tēla maiņu stilistes Žannas Dubskas paspārnē piedzīvoja 56 gadus vecā Ingrīda. Pēc raidījuma daudzi televīzijas skatītāji neslēpa vilšanos par frizieres pieticīgo veikumu. Ko par frizētavā pavadīto laiku domā Ingrīda pati?

Ingrīdu Bernšteini pirms trīs gadiem Latvija iepazina TV3 precību šovā ”Kāzu gūstā” kā līgaviņas Ievas izdarīgo un enerģisko mammu. Sievieti, kura vairāk nekā gadu smagi strādājusi Dānijā, šovam pieteica meita. Vairāk lasi šeit!

TV šovā Žanna Dubska sievietei ierādīja, kā spēlēties ar krāsām un ar apģērbu un aksesuāriem izcelt ķermeņa skaistākās vietas, bet fināla iznācienā modes eksperte Ingrīdu saposa elegantā tēlā ar košiem ziedu akcentiem.

Kā pēc šova Skaties.lv atzīst Ingrīda, ar Žannas un viņas komandas darbu viņa ir ļoti apmierināta, tomēr pilnai laimei nedaudz pietrūcis.

”Es visu mūžu esmu cīnījusies ar saviem matiem. Esmu no friziera prom gājusi raudādama… Es tik ļoti cerēju, ka man šoreiz būs tiešām kaut kas īpašs,” stāsta Ingrīda.

Sieviete atklāj, ka frizētavā pavadījusi piecas stundas, tomēr rezultāts nav bijis tas, ko vēlējusies ne pati, ne Žanna.

”Es ļoti novērtēju frizierītes darbu – viņa darīja, ko varēja. Tomēr nesanāca tas, ko gribēju. Arī Žanna vēlējās, lai es būtu nedaudz blonda – nevis pavisam, bet ar šķipsniņām. Nezinu, kāpēc tas neizdevās,” to, ka bija cerējusi uz pamanāmākām pārmaiņām frizūrā, neslēpj Ingrīda.

”Es uzskatu, ka mati ir sejas spogulis. Ja mati uz galvas nav sakārtoti, tad zaudē izskats kopumā,” bilst šova dalībniece.

”Es jau pierakstījos pie friziera,” viņa smaida.

Kā Ingrīda atzina ”Gatava pārvērtībām” atlasē, viņa vēlas no savas garderobes izskaust šļobenes un džinsu bikses.

”Es domāju, nu man būs vienreiz skaista kleita. Es tik ļoti gribēju kleitu! Šo domu es nedaudz ”pametu” arī komandai, bet tad nodomāju: es esmu pārvērtībās, lai viņi ar mani dara, ko grib. Es tomēr tiku atpakaļ biksēs,” smaida Ingrīda. ”Īstenībā man ļoti patika visas kombinācijas, ko mēs laikojām.”

No Žannas ieteikumiem Ingrīda visvairāk novērtējusi iespēju iemācīties apģērbā kombinēt krāsas, savukārt grima mākslinieces ierādītos trikus Ingrīda turpina izmantot arī ikdienā.

Baudi šovu ”Gatava pārvērtībām” trešdienu vakaros TV3!