”Es esmu seksīga!” ”Gatava pārvērtībām” sāk sezonu, sapošot mīlētājas

1 komentārs
”Es esmu seksīga!” ”Gatava pārvērtībām” sāk sezonu, sapošot mīlētājas
Kadrs no video

Pašā Valentīna dienas vakarā TV3 tika atklāta šova ”Gatava pārvērtībām” jaunā sezona. Jaunā sezona sākās romantikas zīmē – visas izvēlās sievietes pārmaiņas vēlējās veikt mīlas vārdā – lai pārsteigtu jaunās simpātijas.

Pārvērtības arī jaunajā sezonā veic jau iemīļotie modes eksperti Žanna Dubska, Natālija Zolberga un Aleksandrs Pavlovs.

Žanna izvēlējās post māmiņu Simonu no Cēsīm, kura nesen uzsākusi jaunas attiecības ar jaunības dienu mīlestību un vēlas izskatīties burvīga gan mīļotā, gan bērnu acīs.

Natālija posa 65 gadus veco Dzidru no Rīgas, kura beidzot grib atrast stilu savam vecumam un pārsteigt Valentīna dienā internetā iepazīto draugu Juri.

Pavlova rokās nonāca 44 gadus vecā Alla no Kokneses, kurai ir jauns draugs un kura cer, ka jaunais izskats pamodinās viņu precēt.

Dzidra, ieraugot Natālijas paveikto, iesaucās: ”Ārprāts, man nav, ko teikt!” un atzinās, ka ir sajūsmā par pārvērtībām.

Vai šovā mirdzēs arī transseksuālā Linda? Viņas stāstu lasi te!

Pavlova sapostā ”dāma sarkanā” Alla par pārmaiņā bija tādā sajūsmā, ka ļāvās dziesmai: ”Tikai vienu reizi mīlestība nāk…”

Simona, ieskatoties spogulī, izplūda laimes asarās. ”Esmu tik skaista! Tagad neviens vīrietis man nepaskries garām. Es esmu seksīga!” sajūsmā bija Simona.

Bet vēl lielākā sajūsmā par pārvērtībām nekā dāmas bija viņu mīļotie vīrieši. Kameru priekšā pat tika sniegts īpaši kvēls skūpsts.