Emocijas un asaras: krāšņi startē ”Gatava pārvērtībām” jaunā sezona

12 komentāri

Trešdienas, 30. janvāra, vakarā TV3 tika atklāta skatītāju iemīļotā šova ”Gatava pārvērtībām” trešā sezona. Pirmajā epizodē pārvērtības piedzīvoja trīs sievietes – Līga, Ausma un Kristīne, un fināls izvērtās īpaši emocionāls.

Šova ”Gatava pārvērtībām” jaunajā sezonā pārmaiņas piedzīvojusi arī ekspertu komanda. Skatītājiem jau pazīstamajiem – stilistei Žannai Dubskai un modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam – pievienojusies skaistuma un dzīves stila blogere un stiliste Maija Armaņeva.

Katrs modes eksperts izvēlējās vienu sievieti, kurai pēc viņa domām tiešām nepieciešamas vizuālās pārmaiņas.

45 gadus vecā Līga Vizbule no Engures ir piecu bērnu māmiņa. Kopš no ģimenes ir aizgājis vīrs, Līga ir nometusi 15 kilogramus un no XL apģērba izmēra ir nokritusies uz XS izmēru.

Sieviete ar savu stāstu apbūra visus stila ekspertus, taču savas pārvērtības viņa uzticēja Žannai Dubskai, kura ir pārliecināta, ka Līga no veiksmīgas meitenes jāpārvērš veiksmīgā sievietē, un vēlējās viņas garderobē ieviest gaišākas krāsas.

Žanna Līgai izvēlējās sarkanas krāsas bikses, mēteli un zābakus.

”Līdz šim ar sarkano krāsu es neesmu īsti sadraudzējusies, man vienmēr licies, ka tas nav mans. Bet spogulis pierāda pretējo,” pēc pārvērtībām pirmo reizi ieraugot sevi spogulī pauda Līga, viešot cerību, ka arī viņas jaunajam sirdsāķītim sievišķīgais tēls varētu patikt.

61 gadu vecā Ausma Ferstere ir pozitīvā lādiņa medniece. Sieviete jūtas par vismaz 15 gadiem jaunāka, taču viņas tēls uztrauc mazbērnus. Stilists Aleksandrs Pavlovs bija iecerējis uzrīkot mirdzošu festivālu Ausmas ģērbšanās stilā un ierādīt, kā tērpties atbilstoši savām jauneklīgajām sajūtām.

Aleksandra rokās Ausma piedzīvoja pārmaiņas, kas pārsteidza arī viņu pašu.

Skaistuma un dzīves stila blogere un stiliste Maija Armaņeva kā pirmo šajā sezonā pārvērta 34 gadus veco IT speciālisti Kristīni Freimani, kura ikdienā valkā tikai bikses. Kristīni piedalīties pārvērtībās pierunāja viņas meitas, jo vēlas mammu redzēt sievišķīgās kleitās.

Maija Kristīni ietērpa garā, svinīgā kleitā. Un jauno imidžu Kristīne uzņēma īpaši emocionāli un nespēja valdīt patiesas aizkustinājuma asaras.