Ekskluzīvi FOTO: “Gatava pārvērtībām” sensācija Rita pēc šova

5 komentāri
Ekskluzīvi FOTO: “Gatava pārvērtībām” sensācija Rita pēc šova
Foto no Ritas privātā arhīva

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” Sieviešu dienas raidījumā īpaši uzmirdzēja divu bērnu māmiņa Rita Podenko. 33 gadus vecā sieviete pēc šova apņēmusies modes ekspertu sniegtos padomus ievērot arī dzīvē. Kā viņai tas izdevies, aplūko pirmās fotogrāfijas, kas uzņemtas uzreiz pēc šova filmēšanas!

Piesakoties šovam, Rita norādīja, ka, strādājot vīriešu kolektīvā, viņa tiek uztverta nevis kā sieviete, bet kā čoms. Viņa neslēpa, ka pat viņas meitai esot kauns par mamma izskatu.

Kamēr to, vai kolēģu attieksme pret Ritu pēc pārvērtību šova ir mainījusies, nav bijis iespējams pārbaudīt, jo patlaban sieviete atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, trīspadsmitgadīgā meita sajūsmu par sievietes jauno imidžu uztvēra īpaši emocionāli – meitenīte, ieraugot mammu pēc pārvērtībām, izplūda aizkustinājuma asarās.

Foto no Ritas privātā arhīva

Par Ritas jauno imidžu sajūsmā ir arī viņas vīrs un tuvinieki. ”Kad TV gāja raidījums, man zvanīja un teica komplimentus. Tik daudz labu vārdu saņēmu par savu izskatu!

Bet, kad rādīja šova reklāmu, daudzi neticēja, vai tā patiešām esmu es,” sarunā ar portālu Skaties.lv pastāstīja Rita.
33 gadus vecajai sievietei dalība šovā bijis kā patīkams spēriens beidzot savākties. Ikdienā, audzinot meitu un sešus mēnešus veco dēliņu, Rita īpaši nepucējoties, bet, ja vajag kur iziet, tagad zinot, kāda stila apģērbs viņai ir vispiemērotākais.

Pēc filmēšanās šovā pagājušas vien divas nedēļas, tādēļ par būtiskām pārmaiņām Ritas dzīvē vēl pāragri spriest, bet jau tagad zināms, ka stilistes Žannas Dubskas sniegtos padomus un ieteikumus viņa ir apņēmusies ievērot arī dzīvē.
Jautāta, vai sievišķības izcelšanai būtiskākais ir tieši apģērbs, Rita norāda, ka svarīgs ir viss tēls kopumā. ”Un svarīgi ir sev noticēt,” pauž Rita.

Pārvērtību šovā iegūtos 100 eiro Rita iecerējusi izlietot savas sievišķības paspilgtināšanai.

Foto: Rita TV3 pārvērtību šovā