”Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus

4 komentāri
”Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus
Ekrānuzņēmums

Vakar kanāla TV3 šovs ”Gatava pārvērtībām” sasniedza skaitli 30 jeb tieši tik dāmu jaunākajā sezonā mainījušas savu ārējo veidolu un dzīvi. Starp viņām ir arī 36 gadus vecā Arlita Meinsare no Saldus, kura, neskatoties uz skaudro dzīvesstāstu, nezaudē optimismu un audzina piecus bērnus, kā arī vienu mazbērnu.

Šovs iemācījis lietot kosmētiku

”Šovs bija ļoti laba pieredze man pašai. Esmu pamazām pati arī sākusi krāsoties, pamainījusi ikdienas stilu, kur tika arī ieguldīta dāvanu karte, un, protams, arī pašapziņa cēlusies,” portālam Skaties.lv pastāstīja ”Gatava pārvērtībām” dalībniece. Kā viņa šovā pati atzina, iepriekš dzīvē nekad nebija lietojusi kosmētiku vai pat krāsojusi matus, kas nozīmē – ģimenes un draugu priekšā pēc lielajām pārvērtībām viņa atrādījās iepriekš neredzētā ārējā veidolā.

Arlitu pārveidot pieteicās stiliste Natālija Zolberga, kura pastrādāja patiešām labi – jauna un Aritas dzīvē iepriekš neredzēta frizūra, krasi mainīts ģērbšanās stils, kā arī padomi, kas ļauj pareizi krāsoties ikdienā. To viņa iegaumējusi uz visu dzīvi, un, kā jau pati atzina, liek lietā tagad.

”Maniem tuvajiem bija šoka moments – gan televīzijā, gan arī vakar, skatoties pa televizoru. Man pašai arī bija ļoti īpatnēji skatīties uz sevi no malas, tas vienmēr ir interesanti. Bet visiem, tai skaitā arī man viss dikti patīk,” savās sajūtās par šovā piedzīvoto dalās Arlita.

Dzīve pēc vīra un tēva aiziešanas aizsaulē

Taču piecu bērnu mammas liktenis ne tuvu nav bijis rožains, jo brīdī, kad viņa gaidījusi jaunāko dēlu, pirms astoņiem gadiem aizsaulē ar asinsizplūdumu smadzenēs aizgāja viņas vīrs, bet trīs gadus vēlāk mira arī tētis.

”Es pat nezinu, kā ar visām tām šausmām tiku galā. Ņēmu un dzīvoju. Noteikti Dievam jāsaka paldies par to, ka spēju to izturēt. Cita izskaidrojuma tam nav,” atklāti par savām sajūtām stāsta Arlita, kuru pašu liktenis arī nav saudzējis. ”Man ir muguras problēmas, kas liedz strādāt, tāpēc ikdienā dzīvojos pa māju,” tā viņa.

36 gadīgā mamma pēc profesijas ir konditore, kas viņai ļauj būt izcilai vecmammai. ”Sēžu mājās, adu, audzinu mazbērnu un savas jaunākās atvases, un lutinu viņus ar dažādiem gardumiem. Bērni ir mans spēka un prieka avots.”