Četru bērnu māmiņa “Gatava pārvērtībām” piedzīvo satriecošas vizuālās pārmaiņas

Trešdienas, 17. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal devās šovs ”Gatava pārvērtībām”, kurā trīs Latvijas sievietēm tiek dota iespēja piedzīvot pārvērtības un iegūt pavisam jaunu vizuālo tēlu.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Krista

  Krista

  Paldies manuprāt. Bet tiem kuri te aprej citus. Būtu labāk klusējuši ja nezināt kas un kā, pašiem iespējams dzīvē vēl trakāk ies. Un vēl. Jums neviens neliedza mēģināt pieteikties šovam.
 • Olga Jelisejeva

  Olga Jelisejeva

  Izskatas superigi.🌹orginals terps.pats bez stilista tadam paietu garam.tapec man patik sis raidijums ka izvelas terpus kurus neuzdrosinatos uzvilkt nemaz.
 • Zane

  Zane

  Nosodīt...vai kàdam labàk no tà???Neredzu jègu komentàriem,ja nu vienīgi aiz gara laika uzrakstit,ko nevisai labu.Kàds vèstījums naidīgiem komentàriem???Domáju katrs var paturèt viedokli pie sevis.Es skatījos un teikšu tà,lai viena diena,bet tà paliks atmiņà,novèlu katram aizdomàties par savu dzīvi un tad ķerties pie citu.Visu labu Jums visiem.
 • Pikacu....

  Pikacu....

  Nezināju ka pēc papīriem var sevi dēvēt par daudzbērnu māmiņu.... Jo reāli redzēti tikai 2......tiešām.....latvietis latvieti grauž, bet grauž par netaisnību un meliem..... Tiešām lai veicas, likt help postus facee un ar savu sievišķību ražot pēcnācējus.... Tik žēl, ka ražo bez atbildības un pienākuma sajūtas, vnk pierazot un palaist pasaulē nav liela māksla... Bēdīgi..... Varbūt pamācīties no citām daudzbērnu māmiņām, kuras skrien un dara nevis sēž ar pastieptu plaukstu......
 • Inese Oliņa

  Inese Oliņa

  Latvietis latvieti grauž😡Kam skauž tie arī tik nejauki izsakās... Lai veicas,Liene saglabāt to sievišķību,kas no Tevīm izstaro🦋🦋🦋
 • Pamulkjes pirmā pazīme

  Pamulkjes pirmā pazīme

  Sēdēt un rakstīt glupu paldies par komentāru. Labāk ej strādāt, savāc savus razjojumus un sevi nevis izķēzi savu dārgo laiku!!!
 • Zita

  Zita

  Tādu sieviešu un vīriešu ir daudz kas nerūpējas ne par izskatu ne personīgo higiēnu! Viena reize sakopšanai neko nedos, aizies ierastajā rutīnā....šeit nav jāmin par iemeslu bērni, darbs utt.....
 • Neglītais pīlēns

  Neglītais pīlēns

  Ir bija un paliks neglītais pīlēns ar visu savu smaidu. Pīlēnu par gulbi nepārtaisīs. Ja sieviete nemāk un negrib sevi kopt, tv tur nepalīdzēs. Vienreizējs pasākums. Skaista uz vienu vakaru. Pēc tam skries tālāk pa pagastiem taisot bērnus, un žēlosies ka māmiņa ar 4 bērniem.
 • Burundukd

  Burundukd

  Nu jā vēl ikdienā tas pārmaiņas būtu, bet diemžēl tā ir profesionālu laika veltīgs tēriņš... Tam brīdim.... Ikdienā var to visu panākt, ja grib, nav obligāti TV līst un uz žēluma spiest.... Vnk aizņēma vietu, kurai būtu daudz noderīgak bijis šis pasākums,,,, bet nu zinot to, ka na halavu i uksus sladkij.... Tad lai jau tā būtu....
 • Gunta Kruma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!