Četru bērnu māmiņa “Gatava pārvērtībām” piedzīvo satriecošas vizuālās pārmaiņas

21 komentārs

Trešdienas, 17. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal devās šovs ”Gatava pārvērtībām”, kurā trīs Latvijas sievietēm tiek dota iespēja piedzīvot pārvērtības un iegūt pavisam jaunu vizuālo tēlu.

30 gadus vecā četru bērnu mamma Lienīte Apikāte no Lielvārdes pieteicās pārvērtībām, jo vēlējās meitām būt labs piemērs un vairs neizskatīties pēc skolnieces. Rūpes par Lienītes jaunā tēla izveidi uzņēmās modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs.

”Ja sieviete apgalvo, ka bērnus audzināt vienai ir grūti – tas ir viņas pašas vainas pēc.” Četru bērnu mammas Lienītes stāsts

Profesionāļiem liekākais izaicinājums bija Lienītes tumšie mati, kas pārvērtību rezultātā ieguva medus krāsas toni. ”Ļoti skaists, viegls, garšīgs, sievišķīgs. Man ļoti interesē, kā viņa noreaģēs, kad pamanīs sevi spogulī,” teica Aleksandrs.

Modes mākslinieks atzina, ka viņa kvēlākā vēlēšanās bijusi Lienīti sapost kā sievieti, ko, smagi strādājot, viņa sevī pazaudējusi.

Tikšanās ar tuviniekiem Lienītei izvērtās emocionāla – sieviete nespēja valdīt asaras, savukārt Aleksandram pateicībā par paveikto pasniedza torti.

Kristīne Smalce pirms diviem gadiem piedzīvoja smagu slimību, kuras dēļ viņu pameta vīrs. Bet 45 gadus vecā sieviete nepadevās. Vēzis ir atkāpies, un nu Kristīne ar pārvērtību palīdzību cer kļūt sakopta un eleganta un varbūt pat atrast otru pusi, kura viņa nenoniecinās.

Kā atzina pati Kristīne, viņa visu laiku ir staigājusi tikai biksēs un nekad nav lietojusi meikapu. Kristīni iepriecināt ar pārvērtībām pieteicās stiliste Žanna Dubska, kura radīja rotaļīgu, maigu un seksuālu imidžu.

Lita Grāve savu 54. dzimšanas dienu vēlas sagaidīt, pārmaiņu ieskauta. Viņa, pāršķirot jaunu lappusi savā dzīvē, pašas spēkiem jau atbrīvojusies no 30 liekajiem kilogramiem un pārcēlusies uz dzīvi Rīgā. Vairāk pašpārliecinātību ar stila konsultācijām Litai palīdzēja iegūt stiliste un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.