”Centīšos dzīvot ar atvērtām acīm, bet ne rozā brillēm.” Liepājas Antra par pārmaiņām sevī pēc ”Gatava pārvērtībām”

1 komentārs
”Centīšos dzīvot ar atvērtām acīm, bet ne rozā brillēm.” Liepājas Antra par pārmaiņām sevī pēc ”Gatava pārvērtībām”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ iemīļotajā šovā ”Gatava pārvērtībām” galvu reibinošas pārvērtības piedzīvoja liepājniece Antra, kura vairākus gadus cietusi no emocionālās vardarbības ģimenē. Kā pēc šova Skaties atzīst sieviete, pārvērtību šovs viņai devis lielāko drošības sajūtu un pārliecību par sevi.

Kā TV3 pārvērtību šova atlasē atklāja Antra Meisnere, viņa deviņus gadus dzīvojusi un smagi strādājusi Vācijā, līdz pirms trīs gadiem atgriezusies Latvijā. Tāpat jauna lapaspuses viņas dzīvē pāršķirta nesen – sieviete izšķīrusies no vīra, kurš vairākus gadus pret viņu bijis emocionāli vardarbīgs. Vairāk lasi šeit!

Šovā Antra startējusi ne tikai, lai iegūtu jaunu tēlu, bet arī lai mainītos iekšēji.

”Es sevi esmu ieraudzījusi! Es saņemu ļoti daudz komplimentu, apsveikumu. Man ir pazudusi baiļu sajūta, mazvērtība. Manī ir pašpārliecinātība. Vienas durvis aizveras, citas atveras.

Es kādreiz biju ļoti kompleksaina, kautrīga. Bet tagad manī ir spēks, es esmu nenogurdināma,” sarunā ar Skaties.lv atzīst Antra.

Šova dalībnieces neveiksmīgā laulības pieredze Vācijā viņā ļoti bija iedragājusi sievietes pašapziņu, to nolīdzinājusi ar zemi. ”Arī Žanna Dubska teica, ka sievietei dzīves smagumu ir tik grūti no pleciem nopurināt,” teic Antra.

Viņa spriež, ka emocionālā vardarbība, ko viņa izjutu laulībā ar vācieti, ir divreiz sāpīga par fizisko.

”Cilvēki to nemaz nepamanīja, jo viņi manu vīra kungu redzēja strādīgu un darbību. Esmu tāds cilvēks, kas ģimenes lietas apkārt nestāsta.

Komentāros rakstīja, ka es viņu apmeloju. Bet sieviete to nevar izfantazēt. Var kaut ko citu pateikt, piemēram, vīrs nelutina ar dārgām dāvanām. Bet, kā teica mans psihologs, ja pret sievieti bijusi emocionāla vardarbība, viņa par tādām lietām nemelo. To nevar pateikt samāksloti, piemēram, lai tiktu šovā, izdomāt šādu pasaku.

Es gribu iedrošināt arī citas Latvijas sievietes – nebaidieties, runājiet, nekrājiet melno darvu sevī, spļaujiet to ārā! Jums kļūs vieglāk. Man kļuva vieglāk. Tāpat, sievietes, ļaujieties sevi lutināt! Mūs neviens nelutinās, mēs lutināsim sevi pašas.

Kā spriež šova varone, ”Gatava pārvērtībām” nav tikai stilistu konsultācijas un staigāšana pa veikaliem: ”Sievietei tā ir liela dzīves skolas mācība. Tā ir kā mācību grāmatas lapa jaunas dzīves sākumam. Labi, ja sieviete to prot novērtēt. Es personīgi to ļoti novērtēju.

Kad pienāk grūtums, es paskatos savas skaistās bildes, skaisto video. ”Tu to varēji. Bet kāpēc tu tagad tāda sīkuma dēļ esi drūma?” sev jautāju. ”Smaidi, celies, paskaties spogulī, pasaki ”Tu esi visskaistākā, un es tevi mīlu” un ej tālāk!”

Kā Antrai gāja TV3 šovā, lasi šeit!

Par Antras jauno tēlu īpaši pārsteigta un priecīga bijusi pašas četrpadsmit gadus vecā meita. ”Mājās pie lielas kūkas 1. maijā skatījāmies raidījumu, apspriedām.

Tagad vienmēr tiek izziņoti visi pasākumi, uz kuriem mammai jāiet līdzi. Redzu, ka meitai arī draugi parādījušies, jo ir tāda mamma,” smaida Antra.

Jau nākamnedēļ liepājniece atkal mēros ceļu uz Rīgu, lai turpinātu kopt skaistumu.

”Es savu skaistumu nezaudēšu, es to kopš. Es palikšu pie Žannas ieteikumiem un veidošu savu stilu tālāk,” atzīst liepājniece.

Ikdienā Antra nodarbojas ar mājražošanu, bet dalība šovā devusi pārliecību pieteikt sevi darba tirgū plašāk. ”Esmu darba meklējumos tūrisma jomā, kas ir mans hobijs. Tāpat man ir ļoti labas vācu valodas zināšanas,” stāsta Antra.

44 gadus vecā sieviete atklāj, ka vecuma dēļ saskārusies ar diskrimināciju darba tirgū.

”Man patīk viesmīles darbs, ēdināšanas darbs, bet to, ko vēlos strādāt, vēlas arī students, un es 44 gados jau varu iet pensijā,” rūgto pieredzi atklāj Antra. Taču viņa ir apņēmības pilna.