Brašs zēns! “Gatava pārvērtībām” apceltās Marikas dēls gudri atspēlējas saviem klasesbiedriem

23 komentāri
Brašs zēns! “Gatava pārvērtībām” apceltās Marikas dēls gudri atspēlējas saviem klasesbiedriem
Foto: ekrānuzņēmums

Pirmo reizi TV3 šova “Gatava pārvērtībām” vēsturē stilisti pārvērta ne vien trīs burvīgas sievietes ar aizkustinošiem stāstiem, bet arī kādas dalībnieces dēliņu, kura klasesbiedri esot smējušies par zēna mammu un apsaukājuši viņu par neglītu.

“Gatava pārvērtībām” 12. sērija bijusi aizkustinošākā šova vēsturē – viena no dalībniecēm Marika Belēviča, kura dēla klasesbiedru acīs ir neglīta, atklāja, ka par savu izskatu pārstājusi rūpēties pēc savas meitiņas nāves. Stiliste Natālija Zolberga pārvērta Mariku līdz nepazīšanai.

Iepazīsties ar pārvērtību dalībniecēm šeit!

Natālija padarīja Mariku sievišķīgāku. Pēc viņas vārdiem, apģērbā negribēja visu košu, bet akcentēja tieši oranžos svārkus. Marikai nu ir sācies jauns dzīves posms un viņa izskatās labāk nekā jebkad! Arī dēliņš, ieraugot mammu, kuru klasesbiedri mēdza saukt par nesmuku, veltīja viņiem šādus vārdus: “Ceru, ka viņi tagad sapratīs, kas ir īsts skaistums!”

Aleksandrs Pavlovs stāsta, ka izvēlējies Inesei kleitu, jo parasti sieviete staigā tikai džinsos un blūzēs. Atrada viņas izmēram atbilstošu kleitu, izcēla lūpas un piemeklēja atbilstošas rotas.

Aleksandrs allaž ir skarbs – uzzini viņa viedokli par iepriekšējām šova dalībniecēm!

Žannas izraudzītajai Sanitai rezultāts ļoti patīk. Kā stāsta stiliste, Sanita tagad izskatās jauna, skaista un droša, lai gan iekšēji bijusi ļoti kautrīga. Žanna vēlējās padarīt Sanitu spilgtāku un modernāku.

Foto

Video: aizkustinošākais brīdis šova vēsturē

23 komentāri