Izdodas visiem! Maija Armaņeva pārsteidz ar fantastiskām pārmaiņām, Žanna uzfrišina Maigoni, Pavlovs izdabā Daces kaprīzēm

2 komentāri

10. aprīlī ”Gatava pārvērtībām” īpaša sērija – tika uzposts pirmais pāris šova vēsturē – Maigonis un Dace. Abi nekautrējās strīdēties pretī modes mākslinieku ieteikumiem, taču galu galā visiem radās rast lielisku kompromisu un tikt pie izcilām pārmaiņām. Taču ar visfantastiskāko rezultātu šoreiz pārsteidza Maija Armaņeva.

Dace un Magonis iespēju pārvērsties pie Aleksandra Pavlova un Žannas Dubskas dabūja ar kukuļdošanas palīdzību! Kādus kukuļus viņi deva? Noskaties TE!

Savukārt stilistes Maijas Armaņevas rokās nokļuva, kā viņa pati sevi nodēvēja, ”pelēkā pele” Jolanta, kura viena rūpējas par bērniem.

Pavlovam pārliecināt Daci nebija tik vienkārši – dāma pieradusi pie melnas krāsas apģērba un jau gadiem apmeklē vienu frizieri, bet no kosmētikas vispār atteikusies. Modes mākslinieks nebeidza vien pārliecināt Daci par to, cik viņa sievišķīga un kā viņai piestāv augstpapēžu kurpes.

Tiesa, Dace ļoti atturīgi attiecās pret visu, ko eksperts viņai piedāvāja.

Friziere ”no pagājušā gadsimta” un viens ”Dzintara” krēms. Kā skaistumu kopj Dace? Lasi TE!

Tikmēr Maigoņa un Žannas sadarbība izvērtās par īstu jautrību – abi bija uz viena viļņa un jautri jokojās.

”Gribu redzēt rezultātu un izmēģināt visu,” gatavs pārvērtībām bija Maigonis. Kā viņš iepriekš kopis savu daili? Var teikt – nekā! Lasi TE!

Un Žanna tik tiešām pakļāva Maigoni visiem labumiem, tostarp uzacu krāsošanai un mākslīgā iedeguma procedūrai.

Jolanta savukārt paziņoja, ka gatava visam – kaut rozā matus krāsojiet! Līdz ar to Maija ļāvās iedvesmai, realizējot patiešām fantastiskas pārmaiņas. Sieviete, ieraugot sevi spogulī, lēja laimes asaras.

Ieraugot sevi spogulī, Maigonis samulsa – izskatoties par septiņiem gadiem jaunāks! Arī Pavlovam galu galā izdevās izveidot stilu, kas pa prātam Dacei. Abi, satiekot viens otru, nosprieda, ka izskatās krietni jaunāki.

2 komentāri