3 komentāri

Jau devīto nedēļu pēc kārtas TV3 skatītājus priecē šovs “Gatava pārvērtībām”, kas tapis sadarbībā ar Dr. Solomatina acu centru. Arī šajā raidījumā eksperti zināja, ko darīt ar pārvērtību dalībniecēm, un rezultāts ir patiešām fascinējošs!

Lūk, ko par pārvērtību rezultātiem domā paši modes eksperti!

Aleksandrs Pavlovs izvēlējās 32 gadīgo Kristīni Zivtiņu, jo viņam jaunās sievietes kļuva žēl. Noskaties šeit abu savstarpējo kašķi! Viņš pilnībā vēlējās padarīt jauno ģimenes ārsti modernu, kas modes māksliniekam arī izdevās. Lai apzinātos savu amatu, Kristīnei tika piemeklētas rūtis – striktas un pareizas. Arī bezgaumīgā bize tikai nogriezta uz visiem laikiem. Pavlovu rezultāts apmierina, jo viņam izdevies radīt vieglumu – Kristīne atvadījās no melna un pelēka, jo pārgāja uz citām krāsām – zilu un sarkanu.

Žanna Dubska pārvērta līdz nepazīšanai fotogrāfa sievu Dzintru Vīti, kura ir ļoti skaista sieviete, tomēr pirms pārvērtībām viņa, kā atzīst stiliste, izskatījās “lēti”. Stiliste Dzintras tēlu padarīja “dārgu” un par 10 gadiem jaunāku.

Natālijas Zolbergas uzdevums bija pārvērts 42 gadīgo vecmāmiņu Gunu Lagzdiņu-Saboļevu, kurai ir patiesi labs augums, kuram varēja piemeklēt jebko. Stiliste piemeklēju tērpu atbilstoši Gunas vecumam.

Uzzini jaunās stilistes Natālijas Zolbergas viedokli par latviešu sievietēm!

Foto

Video

TOP komentāri

 • Liza
  +1 +1 0

  Liza

  Šoreiz modes māksliniekiem pārvērtības ļoti izdevušās. Dubskas kundzei jau vienmēr viss bija izcili, pat no vispelēkākās peles izdodas karaliene. Īsts talants! Šis ir ļoti pozitīvs raidījums, vienmēr skatos ar saviļņojumu, kāda sieviete var izskatīties, ja piestrādā īsti profesionāļi. Vairāk šādus iedvesmojošus raidījumus!
 • Feja
  0 0 0

  Feja

  Neko nevar paturët sev. Nu gan raidìjums. Kam iet sevi blamët tv priekšâ par nieka 100 eiro dávanu karti. Par kuru tàpat apğêrba komplektu nenopirksi. Un modes mákslinieki saucamie neko izcilu neredzu viñu darbá. Pat nesmukâki cilvêki sanák pëc párvêtìbâm. Nez kápêc lielàko daļu sieviešu vienmêr grib pataisìt par tumšmatëm. Tâ itkä citu kràsu uz pasaules nebútu. Ja ir nauda pašas varat aiziet piemëram uz monton veikalu piemeklët sev stilìgus komplektus u.c lietas.
 • guls
  0 0 0

  guls

  Es sāku smieties...pēc pārvērtībām neko no tā nevar paturēt..uzdāvina tikai 100 eiro LOLLOLLOL :D:D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl