Asaras un puņķi! Tikko atstādinātā Anita, topošā kapteine Ieva un vīra nepamanītā Inese aizkustina ar saviem stāstiem

0 Komentāru
Asaras un puņķi! Tikko atstādinātā Anita, topošā kapteine Ieva un vīra nepamanītā Inese aizkustina ar saviem stāstiem
Foto: ekrānuzņēmums, Skaties.lv

“Gatava pārvērtībām” nu jau desmitā sērija kanālā TV3 šovakar skatītājus gan priecēs ar skaistām pārmaiņām, gan saskumdinās ar skaudriem stāstiem. Iepazīsties ar dalībniecēm!

Pārvērtību šova dalībnieču atlases ne vienmēr ir apskaužamas – šajā sērijā par to varēsim pārliecināties vēlreiz.

Natālija Zolberga apņēmusies pārvērst Latvijas Jūras akadēmijas studenti Ievu Skrebeli, kurai ir vien 22 gadi. Ikdienā Ieva valkā formastērpu, tomēr meitenei tuvs ir sportiskais stils. Topošā kapteine vēlas saprast, kā būt sievišķīgai savā izlaiduma ballītē.

Iepriekšējo pārvērtību grandiozos rezultātus vari aplūkot šeit!

Aleksandrs Pavlovs līdz nepazīšanai pārvērtīs 51 gadīgo Inesi Bulu, kura vēlas pārsteigt vīru. Mīļotais strādā ārzemēs, bet drīz apciemos savu sieviņu tepat, Latvijā. Inese vēlas, lai vīrs ierauga viņu pilnīgi jaunā izskatā.

Žanna Dubska palīdzēs pirmsskolas skolotājai Anitai Lielmanei, dzīves nomāktajai pirmsskolas skolotajai, kura domā, ka no iepriekšējās darbavietas atbrīvota, jo vadībai nav paticis viņas ģērbšanās stils. Anitai patīk viss dabiskais, taču Žannai devusi solījumu, ka modes vārdā atkāpsies no saviem principiem. Vairāk par Anitas stāstu lasi šeit!

Foto

0 Komentāru