Aleksandrs Pavlovs bargi kritizē pārvērtību šova varones ārieni

89 komentāri

Modes dizainers Aleksandrs Pavlovs kā TV3 šovā “Gatava pārvērtībām”, tā arī dzīvē, runājot par sieviešu ārieni, allaž izcēlies ar tiešumu un atklātību, pat tad, ja sievietei tas nav glaimojoši. Šova jaunākajā raidījumā modes eksperts, nevaldot emocijas, atklāti norādīs uz sievietes trūkumiem.

Šajā nedēļā Aleksandrs Pavlovs “Gatava pārvērtībām” pieņēmis izaicinājumu parādīt, ka arī sievietes no laukiem var būt skaistas un sievišķīgas.

Šova varone Lāsma Bērziņa projekta atlasē atzina, ka nekad dzīvē nav lietojusi kosmētiku vai bijusi pie manikīra, un viņu pārvērtībām TV šovā pieteikuši dēls un dzīvesdraugs, kuri viņu vēlas redzēt citā veidolā, nevis kā laucinieci.

Šova dalībnieces pārvērtības, kā ierasts, sākas lielveikalā, kur modes eksperta vadībā viņa pielaiko vairākus apģērbu komplektus, tostarp izteiksmīgas krāsas kleitu.

Aleksandrs neslēpj kritiku par Lāsmas līdzšinējo izskatu: ”Viņa bija tā kā pele – pelēka. Matu krāsas nav, acu krāsas nav, lūpu krāsas nav, skaistu drēbju nav, kurpju nav, nekā nav.”

Lāsmu un citas Latvijas sievietes Pavlovs aicina garderobē ieviest kleitas un no biksēm atvadīties pilnībā.

Lāsmas pārvērtības baudi šovā ”Gatava pārvērtībām” trešdienas, 5. jūnija, vakarā TV3!