3 vienkārši knifiņi, lai šopavasar izskatītos īpaši stilīgi. Iesaka Aleksandrs Pavlovs

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

11 komentāri
3 vienkārši knifiņi, lai šopavasar izskatītos īpaši stilīgi. Iesaka Aleksandrs Pavlovs
DĀVIS ŪLANDS, F64

Beidzot Latvijā iestājies pavasaris, un laiks nomainīt melnos mēteļus pret ko košāku un vasarīgāku. Lai atsvaidzinātu garderobi ar pavasara tendencēm, nav nepieciešama kaudze naudas. ”Gatava pārvērtībām” skatītāju iecienītākais modes eksperts Aleksandrs Pavlovs atklāj Skaties.lv lasītājām vienkāršus knifiņus, kā piešķirt savam pavasara stilam īpašu šarmu. Iespējams, viss nepieciešamais jau ir tev garderobē, atliek vien sakombinēt!

Vienas krāsas ansamblis

Nost ar melno – lai dzīvo krāsas! Un krāsu ziņā šis pavasaris ir ļoti bagātīgs – veikalos pieejami teju visi toņi, ko sirds kāro, atliek vien izvēlēties. Un būt stilīgam noteikti nenozīmē saposties visās varavīksnes krāsās! Lai panāktu īpaši modernu un smalku efektu, modes eksperts iesaka savā tēlā kombinēt dažādus apģērba gabalus viena toņa ietvaros.

Pieeja strādās, ja neesi īsti droša, kādas krāsas labāk miksēt un baidies izskatīties pārāk raiba, bet tajā pašā laikā – efekts būs izcils!

”Zila krāsa daudziem šķiet apnikusi, bet viņa vienalga ir aktuāla. Melnus svārkus un zilu blūzi izvēlēties būtu diezgan dumji. Izvēlies zilus svārkus un zilu blūzi! Izskatīsies dārgi, eleganti un efektīgi.

Meklējiet līdzīgus toņus! Zaļš un zaļgans. Tumši un gaiši bēšīgs. Krēmīgs ar karameli. Izvēlieties līdzīgus toņus, nevis krāsu putru!” pamāca eksperts.

Ja nejaušo izdodas atrast pavisam viena toņa ansambli, Pavlovs iesaka grābt ciet nedomājot – viena toņa ansablis šopavasar ir īpaši aktuāls.

Mētelis, uz ko atskatīties

Viens no pavasara galvenajiem aksesuāriem noteikti ir mētelis. Cik patīkami pēc ziemas melno jaku parādes pavasarī ielās ieraudzīt gaišus un spilgtus toņus! Nemaini melnu pret melnu – Pavlovs aicina dāmas pavasarim izvēlēties citu krāsu āra drēbes. Un tas nenozīmē, ka uzreiz jāietērpjas spilgti rozā.

”Vīrieši Latvijā ir tā pieraduši neredzēt sievietes, un pašas sievietes jau sāk baidīties no tā, ka viņas sāks pamanīt. Mans uzdevums apģērbt sievieti tā, lai viņa ir pamanāma pūlī.

Melnus mākoņus vīrieši nepamana. Bet, ja sieviete iet gaišā mētelī… Nav obligāti jābūt baltam. Gaiši pelēks, zaļgans, gaiši zils. Vai pavisam košs,” variantus uzskaita eksperts.

Viņš uzsver, ka gaišs vai krāsains mētelis priecēs ne tikai izcelsies uz melnās masas fona un liks atskatīties kungiem, bet arī pašai valkātājai automātiski liks iztaisnot muguru, gaita kļūs pašpārliecinātāka.

”Ar vasaras periodu vispār viss ir vieglāk. Gaišas drēbes uzreiz iedvesmo valkātāju, un sieviete, kuras apģērbta labi (un te nav runas par apģērba cenu), jūtas skaista.

Jāpajautā sev – kādu efektu gribas sasniegt? Vai to, ka ”es eju pa dzīvi, man ir garlaicīgi, sniegs krīt, ceļi ir netīri un valdība slikta” vai arī – ”man izsaka komplimentus un dzīve ir skaista”,” iedvesmo eksperts.

Nebaidies vilkt kurpes!

”Zābaki der tikai ziemas periodam, kad ir dubļi. Bezgaumīga ir sieviete, kura var zābakos iet visu pavasari – tādai sievietei trūkst smalkuma izjūtas.

Pavasarī, kad jau ir sauss, man ļoti patīk redzēt sievietes, kuras iet mētelī un kurpēs, ne zābakos.

Vienmēr atceros bildes no Rīgas modes žurnāliem – dāmas pavasarī vēl siltajos mēteļos, bet augstpapēžu kurpēs. Varbūt atgriežamies pie šī?” jautā Pavlovs.

Eiropā šī tendence jau ir norma – siltumam velkam mēteli, bet kājās jau lai valda pavasara noskaņas – nekādu ziemas zābaku aprīlī!

”Zābaki der šauram un īsam laika posmam. Kad ir silti, varam iet kā Eiropā – kurpēs un mētelī,” iesaka Pavlovs.

11 komentāri