Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatava pārvērtībām

„Šāda ir veiksmīga sieviete!” Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā

„Šāda ir veiksmīga sieviete!” Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā 41

Šonedēļ TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” vizuālas pārmaiņas piedzīvoja 21 gadu vecā Lana no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās daudzi skatītāji kritiski vērtējuši gan modes ekspertes Žannas Dubskas lēmumu nogriezt jaunās māmiņas garos matus, gan arī jauno stilu, kas, kā spriež šova fani, sievieti padarījis ievērojami vecāku par saviem gadiem.

“Joprojām mēģinu neskatīties spogulī.” “Gatava pārvērtībām” Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem

“Joprojām mēģinu neskatīties spogulī.” “Gatava pārvērtībām” Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem 41

Trešdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā vizuālas pārvērtības piedzīvo 21 gadu vecā Lana Petrokaite no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās šova fanu kritikas krustugunīs nonākusi stiliste Žanna Dubska. Modes ekspertei daudz pārmests par Lanas matu nogriešanu, tāpat daudzi šaubās, ka Žannas radītais tēls bijis jaunajai sievietei vispiemērotākais. Bet ko par savu jauno imidžu saka pati ”Gatava pārvērtībām” dalībniece?

Sieviete TV3 pārvērtību šovā pirmo reizi uzvelk augstpapēžu kurpes

Sieviete TV3 pārvērtību šovā pirmo reizi uzvelk augstpapēžu kurpes 3

Trešdienas, 20. februāra, vakarā TV3 skatītāji atkal bija liecinieki trīs Latvijas sieviešu pārvērtībām šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šonedēļ stilisti palīdzēja atkal kļūt sievišķīgām trijām sievietēm, kuras savu dzīvi veltījušas bērniem un par sevi aizmirsušas.

Klāt TV3 šova „Gatava pārvērtībām” atlase

Klāt TV3 šova „Gatava pārvērtībām” atlase

Piektdien, 9. novembrī, tirdzniecības centrā ”Spice” notiks TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” atlase, uz kuru aicinātas dāmas, kuras gatavas vizuālās pārmaiņām. Nepalaid garām, šī ir tava iespēja mainīt ne tikai ārieni, bet arī dzīvi!

Jaunajā sezonā “Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva

Jaunajā sezonā “Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva

30. janvārī televīzijas ekrānos atgriezīsies pārvērtību šovs ”Gatava pārvērtībām”. Šova trešā sezona priecēs skatītājus ar noderīgiem stila padomiem un kolorītu sieviešu stāstiem. Jaunajā sezonā modes ekspertu komandā būs izmaiņas – stilistes Natālijas Zolbergas vietā komandai pievienosies skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

No 120,8 kg uz 70 kg, un viņa vēlas nomest vēl! “Gatava pārvērtībām” zvaigznes Sanitas iedvesmojošs stāsts, kā nepadoties

No 120,8 kg uz 70 kg, un viņa vēlas nomest vēl! “Gatava pārvērtībām” zvaigznes Sanitas iedvesmojošs stāsts, kā nepadoties 2

Vienā no iepriekšējiem kanāla TV3 pārvērtību šova raidījumiem dalībnieču vidū bija mamma un meita – Oksana un Sanita Apariņas. Sanita ar uz šovu nāca ar vienu domu – izlīdzināt pēdējās pēdas no pagātnes, kas pašai izraisīja riebumu. Portāls Skaties.lv piedāvā viņas stāstu par to, kā nepadoties spoguļa un sevis priekšā.

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Vēl viena trešdiena aizvadīta, kurā visa Latvija varēja vērot, kā trīs sievietes ar atzītu stilistu palīdzību izmainījās līdz nepazīšanai. Šī vakara ”Gatava pārvērtībām” galvenās varones bija 36 gadus vecā mājsaimniece, vientuļā triju bērnu māmiņa Daiga Bērziņa, 34 gadus vecā 4 dēlu mamma Mārīte Kirilo un sieviete, kurai, pateicoties jaunai mīlestībai, visa dzīve sākusies no jauna – 49 gadus vecā Inga Griģe.

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe 4

Šovā ”Gatava pārvērtībām” varējām vērot ne tikai dalībnieču stila pārvērtības, bet arī tauku atsūkšanas operāciju, kuru veica trīsdesmit četrus gadus vecajai tukumniecei Elīnai. Pēc šova Skaties.lv sazinājās ar Elīnu, lai noskaidrotu kā mainījusies sievietes dzīve pēc operācijas, vai viņa piedzīvojusi vēlamo efektu.