Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops vērsim

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops dvīņiem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops vēzim

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops lauvai

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

Horoskops jaunavai

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops svariem

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops skorpionam

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops mežāzim

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops zivīm

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatava pārvērtībām

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Vēl viena trešdiena aizvadīta, kurā visa Latvija varēja vērot, kā trīs sievietes ar atzītu stilistu palīdzību izmainījās līdz nepazīšanai. Šī vakara ”Gatava pārvērtībām” galvenās varones bija 36 gadus vecā mājsaimniece, vientuļā triju bērnu māmiņa Daiga Bērziņa, 34 gadus vecā 4 dēlu mamma Mārīte Kirilo un sieviete, kurai, pateicoties jaunai mīlestībai, visa dzīve sākusies no jauna – 49 gadus vecā Inga Griģe.

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe 4

Šovā ”Gatava pārvērtībām” varējām vērot ne tikai dalībnieču stila pārvērtības, bet arī tauku atsūkšanas operāciju, kuru veica trīsdesmit četrus gadus vecajai tukumniecei Elīnai. Pēc šova Skaties.lv sazinājās ar Elīnu, lai noskaidrotu kā mainījusies sievietes dzīve pēc operācijas, vai viņa piedzīvojusi vēlamo efektu.

Šovā “Gatava pārvērtībām” tiek "kremēta" melna kokteiļkleitiņa

Šovā “Gatava pārvērtībām” tiek "kremēta" melna kokteiļkleitiņa

23. maijā, kanālā TV3, varēja vērot grandiozo pārvērtību šovu ”Gatava pārvērtībām”. Pateicoties stilistei Žannai Dubskai, šova dalībniece Ilze piedzīvoja spožas vizuālas pārmaiņas, bet, lai uzsāktu daudzsološu dzīvi, Ilze kopā ar stilisti pievērsās kremēšanai.

"Gatava pārvērtībām" šova dalībnieces priecājas par operācijām un īsajiem matiem

"Gatava pārvērtībām" šova dalībnieces priecājas par operācijām un īsajiem matiem

Arī šajā trešdienā sapņus par vizuālajām pārmaiņām atklāja un beigu beigās šovā “Gatava pārvērtībām” piedzīvoja četrdesmit piecus gadus vecā Ilze, Valmieras iedzīvotāja Iveta, kā arī trīsdesmit četrus gadus vecā Elīna. Sievietes pārsteidza savus tuviniekus, ar krasām pārmaiņām, kuras liek elpām aizrauties.

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe 4

Par vienu no pozitīvākajiem ”Gatava pārvērtībām” pieredzi noteikti var dēvēt transseksuālās Lindas stāstu. Sieviete pēc Žannas veiktajām stila pārvērtībām turpina stila maiņu pati, vadoties pēc ekspertes priekšrakstiem. 100 eiro vērto dāvanu karti Linda izmantojusi īpaši apdomīgi, rūpīgi izvēloties preces, kas atbilst tam, ko viņai ieteica stiliste. Efekts neizpaliek – Linda jo dienas izskatās arvien fantastiskāk!

Kaut kas neredzēts! “Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā

Kaut kas neredzēts! “Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā 3

Šis tik bija numurs – vienai no šī vakara dāmām veica redzes korekciju, bet vēl viena tika pie vēnu operācijas. “Gatava pārvērtībām” kanālā TV3 katru trešdienas vakaru pārsteidz, un šis nebija izņēmums. Stilistu komanda izskatu un, iespējams, dzīves izmainīja kuldīdzniecei Inesei Levānai, vecmāmiņu Silvu Griezi un divu bērnu mammu Ingu Dābolu.

Dzīve pēc 50 nebeidzas! Pārvērtību šovā stilistu komandu pārsteidz māksliniece no Kuldīgas

Dzīve pēc 50 nebeidzas! Pārvērtību šovā stilistu komandu pārsteidz māksliniece no Kuldīgas

Drosmīgajiem pieder pasaule, un tikai drosmīgas dāmas spēj sev pateikt – kaut kas dzīvē ir jāmaina! Šovakar trīs no viņām tiks izvēlētas ievērojamām vizuālām pārmaiņām, kas ietekmēs arī viņu dzīves. Šova ”Gatava pārvērtībām” stilistu komanda ir gatavi darbam, un šovakar viena no galvenajām varonēm būs 54 gadīgā Inese Levāna no Kuldīgas.

''Pie friziera knapi turēju asaras.'' Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna?

''Pie friziera knapi turēju asaras.'' Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna? 39

25. aprīļa vakarā kanālā TV3 varējām vērot dāmu pārvērtību šovu ”Gatava pārvērtībām” 11. sēriju, kurā viena no galvenajām varonēm bija 36 gadus vecā Zane Circene no Lielvārdes. Atšķirībā no iepriekšējām dāmām, kas startējušas šovā, viņu nemaz nav apmierinājis, ko stiliste Žanna Dubska izdarījusi ar viņas ārējo veidolu.

"Es ļoti labi ar trijām meitiņām tieku galā arī viena pati!" Iespējams, pozitīvākā šīs sezonas "Gatava pārvērtībām" dalībniece Iveta no Cēsīm

"Es ļoti labi ar trijām meitiņām tieku galā arī viena pati!" Iespējams, pozitīvākā šīs sezonas "Gatava pārvērtībām" dalībniece Iveta no Cēsīm

Viņa burtisko staro, un ne tikai pēc pārvērtībām, bet vienkārši – “pa dzīvi”. Iveta Rozentāle mitinās Cēsīs, audzina, kā viņa pati šovā “Gatava pārvērtībām” atzina stilistu komandai, trīs meitenes peciņas, un arī ikdienā darbojas ar bērniem. Portāls Skaties.lv sazinājās ar šīs nedēļas vienu šova galvenajām varonēm, lai noskaidrotu sīkāk par daktera Klauna darbu.

Dāma, kas nezina neko par krāsošanos, bet saprot, ko iesākt ar motorzāģi - pārvērtību šovā līdz nepazīšanai izmaina laucinieci Zani

Dāma, kas nezina neko par krāsošanos, bet saprot, ko iesākt ar motorzāģi - pārvērtību šovā līdz nepazīšanai izmaina laucinieci Zani

Šis bija 11. trešdienas vakars šajā ziemas-pavasara kanāla TV3 sezonā, kad tā skatītāji varēja sekot līdzi tam, kā mainās sieviešu dzīves. Kā jau tas ierasts, arī šovakar stilistu komanda izvēlējās trīs dāmas, kuras pārvērst līdz nepazīšanai – dakteri klaunu Ivetu Rozentāli, lauku dāmu Zani Circeni, kā arī skolotāju Indru Upīti-Dambīti.

Šovakar pārvērtībām gatavojas dzejniece un dakteris klauns Iveta

Šovakar pārvērtībām gatavojas dzejniece un dakteris klauns Iveta

Modes eksperti Žanna Dubska, Natālija Zolberga un Aleksandrs Pavlovs atkal gatavi pārvērst sievietes līdz nepazīšanai. Šovakar kanāla TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” viena no dalībniecēm būs triju bērnu mamma Iveta Rozentāle, kura izdevusi arī pati savu dzejoļu krājumu, kā arī slimnīcā iepriecina bērnus kā dakteris klauns.

“Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus

“Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus 4

Vakar kanāla TV3 šovs ”Gatava pārvērtībām” sasniedza skaitli 30 jeb tieši tik dāmu jaunākajā sezonā mainījušas savu ārējo veidolu un dzīvi. Starp viņām ir arī 36 gadus vecā Arlita Meinsare no Saldus, kura, neskatoties uz skaudro dzīvesstāstu, nezaudē optimismu un audzina piecus bērnus, kā arī vienu mazbērnu.

"Ieskatoties spogulī, beidzot jūtos mazliet jaunāka" 30 gadus jaunā Vineta par pārliecību, ko deva pārvērtību šovs

"Ieskatoties spogulī, beidzot jūtos mazliet jaunāka" 30 gadus jaunā Vineta par pārliecību, ko deva pārvērtību šovs

Aizvadītā ”Gatava pārvērtībām” sērija, kurā arī šoreiz iepazināmies ar trim interesantām galvenajām varonēm. Viena no tām ir 30 gadus jaunā Vineta Petrova, kura audzina 6 gadus veco meitiņu, kas sirgst ar aspergera sindromu. Lai gan pašai tā sākumā nešķita, sarunas gaitā tomēr nonācām pie slēdziena, ka, pateicoties stilistes Žannas Dubskas un šova palīdzībai, viņa jūtas pārliecinātāka.