Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Horoskops aunam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pēc svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops vērsim

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops lauvai

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops jaunavai

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops svariem

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops skorpionam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no svētkiem, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops strēlniekam

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

Horoskops mežāzim

Šajā pēcsvētku dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

Horoskops ūdensvīram

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops zivīm

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatava pārvērtībām

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Vēl viena trešdiena aizvadīta, kurā visa Latvija varēja vērot, kā trīs sievietes ar atzītu stilistu palīdzību izmainījās līdz nepazīšanai. Šī vakara ”Gatava pārvērtībām” galvenās varones bija 36 gadus vecā mājsaimniece, vientuļā triju bērnu māmiņa Daiga Bērziņa, 34 gadus vecā 4 dēlu mamma Mārīte Kirilo un sieviete, kurai, pateicoties jaunai mīlestībai, visa dzīve sākusies no jauna – 49 gadus vecā Inga Griģe.

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe 4

Šovā ”Gatava pārvērtībām” varējām vērot ne tikai dalībnieču stila pārvērtības, bet arī tauku atsūkšanas operāciju, kuru veica trīsdesmit četrus gadus vecajai tukumniecei Elīnai. Pēc šova Skaties.lv sazinājās ar Elīnu, lai noskaidrotu kā mainījusies sievietes dzīve pēc operācijas, vai viņa piedzīvojusi vēlamo efektu.

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe 4

Par vienu no pozitīvākajiem ”Gatava pārvērtībām” pieredzi noteikti var dēvēt transseksuālās Lindas stāstu. Sieviete pēc Žannas veiktajām stila pārvērtībām turpina stila maiņu pati, vadoties pēc ekspertes priekšrakstiem. 100 eiro vērto dāvanu karti Linda izmantojusi īpaši apdomīgi, rūpīgi izvēloties preces, kas atbilst tam, ko viņai ieteica stiliste. Efekts neizpaliek – Linda jo dienas izskatās arvien fantastiskāk!

Kaut kas neredzēts! “Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā

Kaut kas neredzēts! “Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā 3

Šis tik bija numurs – vienai no šī vakara dāmām veica redzes korekciju, bet vēl viena tika pie vēnu operācijas. “Gatava pārvērtībām” kanālā TV3 katru trešdienas vakaru pārsteidz, un šis nebija izņēmums. Stilistu komanda izskatu un, iespējams, dzīves izmainīja kuldīdzniecei Inesei Levānai, vecmāmiņu Silvu Griezi un divu bērnu mammu Ingu Dābolu.

Dzīve pēc 50 nebeidzas! Pārvērtību šovā stilistu komandu pārsteidz māksliniece no Kuldīgas

Dzīve pēc 50 nebeidzas! Pārvērtību šovā stilistu komandu pārsteidz māksliniece no Kuldīgas

Drosmīgajiem pieder pasaule, un tikai drosmīgas dāmas spēj sev pateikt – kaut kas dzīvē ir jāmaina! Šovakar trīs no viņām tiks izvēlētas ievērojamām vizuālām pārmaiņām, kas ietekmēs arī viņu dzīves. Šova ”Gatava pārvērtībām” stilistu komanda ir gatavi darbam, un šovakar viena no galvenajām varonēm būs 54 gadīgā Inese Levāna no Kuldīgas.

''Pie friziera knapi turēju asaras.'' Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna?

''Pie friziera knapi turēju asaras.'' Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna? 39

25. aprīļa vakarā kanālā TV3 varējām vērot dāmu pārvērtību šovu ”Gatava pārvērtībām” 11. sēriju, kurā viena no galvenajām varonēm bija 36 gadus vecā Zane Circene no Lielvārdes. Atšķirībā no iepriekšējām dāmām, kas startējušas šovā, viņu nemaz nav apmierinājis, ko stiliste Žanna Dubska izdarījusi ar viņas ārējo veidolu.

"Es ļoti labi ar trijām meitiņām tieku galā arī viena pati!" Iespējams, pozitīvākā šīs sezonas "Gatava pārvērtībām" dalībniece Iveta no Cēsīm

"Es ļoti labi ar trijām meitiņām tieku galā arī viena pati!" Iespējams, pozitīvākā šīs sezonas "Gatava pārvērtībām" dalībniece Iveta no Cēsīm

Viņa burtisko staro, un ne tikai pēc pārvērtībām, bet vienkārši – “pa dzīvi”. Iveta Rozentāle mitinās Cēsīs, audzina, kā viņa pati šovā “Gatava pārvērtībām” atzina stilistu komandai, trīs meitenes peciņas, un arī ikdienā darbojas ar bērniem. Portāls Skaties.lv sazinājās ar šīs nedēļas vienu šova galvenajām varonēm, lai noskaidrotu sīkāk par daktera Klauna darbu.

Dāma, kas nezina neko par krāsošanos, bet saprot, ko iesākt ar motorzāģi - pārvērtību šovā līdz nepazīšanai izmaina laucinieci Zani

Dāma, kas nezina neko par krāsošanos, bet saprot, ko iesākt ar motorzāģi - pārvērtību šovā līdz nepazīšanai izmaina laucinieci Zani

Šis bija 11. trešdienas vakars šajā ziemas-pavasara kanāla TV3 sezonā, kad tā skatītāji varēja sekot līdzi tam, kā mainās sieviešu dzīves. Kā jau tas ierasts, arī šovakar stilistu komanda izvēlējās trīs dāmas, kuras pārvērst līdz nepazīšanai – dakteri klaunu Ivetu Rozentāli, lauku dāmu Zani Circeni, kā arī skolotāju Indru Upīti-Dambīti.

Šovakar pārvērtībām gatavojas dzejniece un dakteris klauns Iveta

Šovakar pārvērtībām gatavojas dzejniece un dakteris klauns Iveta

Modes eksperti Žanna Dubska, Natālija Zolberga un Aleksandrs Pavlovs atkal gatavi pārvērst sievietes līdz nepazīšanai. Šovakar kanāla TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” viena no dalībniecēm būs triju bērnu mamma Iveta Rozentāle, kura izdevusi arī pati savu dzejoļu krājumu, kā arī slimnīcā iepriecina bērnus kā dakteris klauns.

“Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus

“Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus 4

Vakar kanāla TV3 šovs ”Gatava pārvērtībām” sasniedza skaitli 30 jeb tieši tik dāmu jaunākajā sezonā mainījušas savu ārējo veidolu un dzīvi. Starp viņām ir arī 36 gadus vecā Arlita Meinsare no Saldus, kura, neskatoties uz skaudro dzīvesstāstu, nezaudē optimismu un audzina piecus bērnus, kā arī vienu mazbērnu.

"Ieskatoties spogulī, beidzot jūtos mazliet jaunāka" 30 gadus jaunā Vineta par pārliecību, ko deva pārvērtību šovs

"Ieskatoties spogulī, beidzot jūtos mazliet jaunāka" 30 gadus jaunā Vineta par pārliecību, ko deva pārvērtību šovs

Aizvadītā ”Gatava pārvērtībām” sērija, kurā arī šoreiz iepazināmies ar trim interesantām galvenajām varonēm. Viena no tām ir 30 gadus jaunā Vineta Petrova, kura audzina 6 gadus veco meitiņu, kas sirgst ar aspergera sindromu. Lai gan pašai tā sākumā nešķita, sarunas gaitā tomēr nonācām pie slēdziena, ka, pateicoties stilistes Žannas Dubskas un šova palīdzībai, viņa jūtas pārliecinātāka.