Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Horoskops aunam

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops vērsim

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops dvīņiem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops vēzim

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops lauvai

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops jaunavai

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops svariem

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops skorpionam

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops strēlniekam

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

Horoskops mežāzim

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops ūdensvīram

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops zivīm

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatava pārvērtībām

Kā skaistuma pārvērtības izmainījušas Neldijas dzīvi?

Kā skaistuma pārvērtības izmainījušas Neldijas dzīvi? 15

”Gatava pārvērtībām” profesionāļu rokās nonāca arī ”Saimnieks meklē sievu” Neldija. Skaties.lv noskaidroja, vai sieviete no Auces, kura kameru priekšā neļāvās visām stilistu iecerēm, galu galā palikusi apmierināta ar rezultātu un kaut ko no tā ieviesusi savā ikdienas skaistuma rutīnā.

Drosmīgas Latvijas sievietes otro sezonu izbaudīs imidža maiņu TV3 pārvērtību šovā

Drosmīgas Latvijas sievietes otro sezonu izbaudīs imidža maiņu TV3 pārvērtību šovā

Jau pēc nedēļas, 14. februārī, TV3 sāksies šova ”Gatava pārvērtībām” otrā sezona, kas turpmāk skatītājus priecēs trešdienu vakaros. Katrā raidījumā trīs dalībnieces, kuras spēs ar savu stāstu un motivāciju minūtes laikā pārliecināt ekspertus par savu gatavību pārvērtībām, iegūs iespēju iepazīties ar stila knifiem, kā arī izbaudīt ”Veselības centra 4” skaistuma un estētiskās ķirurģijas maģiju.

Lakotiem nagiem vīriešu aizturēšanas izolatorā. Transseksuālā Linda visu laiku atklātākajā intervijā par šausmām, dzīvojot neīstā dzimuma ādā

Lakotiem nagiem vīriešu aizturēšanas izolatorā. Transseksuālā Linda visu laiku atklātākajā intervijā par šausmām, dzīvojot neīstā dzimuma ādā 29

Pēc vairākiem dziļā depresijā pavadītiem gadiem publiski atklāt to, ka patiesībā dzimusi kā vīrietis, izlēmusi 47 gadus vecā gaišmate Linda. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Linda dalās atmiņās, no kurām daudzas cer aizmirst: par vainas apziņu sievas priekšā, atklājot, ka vairs nespēj dzīvot vīrieša ādā, pārdzīvojumu, lakotiem nagiem tiekot aizturēta par slepkavību un citās, kuru dēļ pēdējos gadus, kā pati teic, dzīvi vien vairs tikai vilkusi, ne dzīvojusi.

Viņa cer uz dzimuma maiņu kameru priekšā! Uz TV3 pārvērtību šovu pošas Linda, kura piedzima kā vīrietis

Viņa cer uz dzimuma maiņu kameru priekšā! Uz TV3 pārvērtību šovu pošas Linda, kura piedzima kā vīrietis 32

Notikusi pirmā atlase TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” otrajai sezonai, un jau tagad skaidrs, ka tajā piedalīsies interesanti personāži. Viena no kandidātēm uz pārvērtībām ir 47 gadus vecā Linda. Viņa piedzima kā vīrietis, bet dzīves laikā saprata, ka labāk jūtas otra dzimuma ādā, un nu vēlas akcentēt savu sievišķo būtību stilistu vadībā. Un varbūt pat plastikas ķirurgu.

Atlases foto: simtiem sieviešu no visas Latvijas cīnās par iespēju tikt TV3 pārvērtību šovā

Atlases foto: simtiem sieviešu no visas Latvijas cīnās par iespēju tikt TV3 pārvērtību šovā 5

Svētdien, 10. decembrī, tirdzniecības centrā ”Spice” notika atlase šova ”Gatava pārvērtībām” otrajai sezonai. Dāmas no Latvijas malām bija ieradušās tik kuplā skaitā, ka pasākums ieilga līdz vēlam vakaram. Skaties.lv piedāvā ielūkoties atlases foto un apskatīt, kurām sievietēm, iespējams, tiks unikālā iespēja uzfrišināt vizuālo tēlu ekspertu vadībā.

''Andris mani izbrāķēja, gribu tagad par spīti uzpucēties!'' Saimnieku šova Neldija pieteikusies ''Gatava pārvērtībām''

''Andris mani izbrāķēja, gribu tagad par spīti uzpucēties!'' Saimnieku šova Neldija pieteikusies ''Gatava pārvērtībām'' 51

Svētdien, 10. decembrī, simtiem sieviešu, kuras vēlas ieviest savā ārienē pozitīvas pārmaiņas, pulcējās tirdzniecības centrā ”Spice”, lai stātos ekspertu priekšā un cīnītos par iespēju uzfrišināt vizuālo tēlu šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šo sieviešu vidū arī ”Saimnieks meklē sievu” Andra Leimanta šova līgavas – Neldija un Ginta.

Pirmā sieviete, kura atzīstas: TV3 pārvērtību šovs nemaina dzīvi

Pirmā sieviete, kura atzīstas: TV3 pārvērtību šovs nemaina dzīvi 29

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” gaitā imidža maiņu piedzīvoja 60 dažādas Latvijas sievietes. Kamēr vairums portāla Skaties.lv uzrunāto dāmu ir sajūsmā par modes ekspertu veikumu, noslēguma raidījuma varone Alla Iļjina (fotogrāfijā pa kreisi) neslēpj, ka no pasākuma gaidījusi ko vairāk.

“Pavlovs uz tā āķa “uzķērās”.” Ivetas stāsts par bulciņām bijis izdomāts

“Pavlovs uz tā āķa “uzķērās”.” Ivetas stāsts par bulciņām bijis izdomāts 12

Trešdien, 12. aprīļa, vakarā TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” imidža maiņu piedzīvoja sezonas atraktīvākā un izmēros lielākā sieviete – rīdziniece Iveta Sirmā. Lai iekļūtu dalībnieču trijniekā, sieviete publiski solījās turpmāk mest līkumu bulciņām. Kā viņai tagad, mēnesi pēc šova filmēšanas, veicies ar modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam doto solījumu?

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām 3

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” 19. raidījumā trīs modes eksperti pārvērtīs trīs dažādas sievietes. Enerģiskā un dzīvespriecīgā Iveta, kura pati sevi dēvē par pelēku egli, atzīstas grēkā un dod publisku solījumu turpmāk pārvarēt iekāri uz bulciņām.