“Gatava pārvērtībām” spilgtā Ingūna pēc šova: Tagad izskatos daudz jaunāka

7 komentāri
“Gatava pārvērtībām” spilgtā Ingūna pēc šova: Tagad izskatos daudz jaunāka
Ekrānuzņēmums/privātais arhīvs

TV šova ”Gatava pārvērtībām” viena no sezonas spilgtākajām dalībniecēm bija 49 gadus vecā Ingūna Rabša, kura nebaidījās kritizēt modes eksperta Aleksandra Pavlova redzējumu. Vai atraktīvā Ingūna modes eksperta padomus ņēmusi vērā arī pēc šova?

Ingūna bija no tām šova dalībniecēm, kuru  vēlējās sapost divi modes eksperti – Aleksandrs Pavlovs un Žanna Dubska. Lai gan līdz šim Ingūna bija kritizējusi Pavlova veikumu, viņa tomēr izvēlējās pārvērtības piedzīvot tieši viņa vadībā.

”Žanna ir tik īpatnēja, ka man jau bija skaidrs, ko sagaidīt. Aleksandru izvēlējos, jo mani interesēja, kā mani redz vīrietis. Tas bija ļoti apzināts gājiens,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Ingūna un atzīstas, ka arī dzīvē ir tikpat jautra un atraktīva, kādu viņu iepazina TV šova skatītāji.

Kā izrādās, šovā ”Gatava pārvērtībām” nokļuvusi nejauši: ”Gāju garām, ieraudzīju, pieteicos, paņēma. Domāju – ja būs, tad būs, ja nebūs, tad nebūs. Esmu ar veselīgu humora izjūtu un veselīgi uztveru lietas. ”

Šova sākumā par Aleksandra stila padomiem Ingūna bija šausmās. Bet ar pārvērtību gala rezultātu sieviete ir ļoti apmierināta.

”Man ļoti patika sarkanā žaketīte, ko mēs mērijām. Es labprāt to iegādātos. Bet pirmais, ko nopirku, bija sarkana lūpukrāsa,” to, ka arī pēc šova viņa ņēmusi vērā modes eksperta ieteikumu vairāk nozīmes piešķirt krāsām, atzīst Ingūna. ”Melns nav manā topā.”

Tāpat dzīvē noder knifiņi, piemeklējot pareizā garuma kleitas un svārkus.

”Paldies visai komandai! Viņiem bija jautri, man bija jautri. Esmu gandarīta par rezultātu, un man ļoti patika frizūra. Tagad esmu nomainījusi frizieri un matus iešu griezt pie Lindas. Varbūt make up bija par stipru, bet, ja mūsu mērķis bija iegūt diametrāli pretēju efektu, viss bija tā, kā vajag,” komandas darbu slavē šova varone.

”Protams, es tagad izskatos daudz jaunāka. Es jau pirms tam izskatījos jaunāka par saviem gadiem, bet tagad – vēl jaunāka,” smaida Ingūna.

Ingūna šausmās par Pavlova ieteikumiem

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Nuu
  +2 +2 0

  Nuu

  Ja saprot, tad taa ari tautai vajag teikt, ka pec adas savilksanas naakam.:-) :-) :-)
 • Allegorija saproties nu
 • Ingūna Rabša
  +2 +1 -1

  Ingūna Rabša

  Cien.kritizētāja-Kornēlija
  Esmu tikpat cimperlīga kā jebkura sieviete,un tas ir tikai veselīgi,ja ir savs skatījums! Pašai rezultāts patika un ar frizūru viss ir kārtībā,mati ir jau atauguši un lieliska iespēja savākt,tātad friziere Linda pasrādājusi godam!
  Pieteicos,vienkārši bija interesanti ko no manis var izveidot,kā arī NEBAiDĪJOS BŪT NEGLĪTA !!!
  Un,vēl....tā ,,ādas savilkšana,, bija minimāla,tā kā uzreiz pat nevar pateikt....
  Man patiesi žēl ,ka mums ir tik maz cilvēku,kuriem ar to umoru ir k;a ir.....
  Novēlu drosmi katrai sievietei izdarīt ko traku savā dzīvē,lai vecumdienās par to visu varētu tikai pasmaidīt:)!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl