”Gatava pārvērtībām” pārsteigums: Džineta tomēr piedzīvo stila izmaiņas

11 komentāri
”Gatava pārvērtībām” pārsteigums: Džineta tomēr piedzīvo stila izmaiņas
Ekrānuzņēmums

Trešdienas, 6. jūnija, vakarā šovā ”Gatava pārvērtībām” modes eksperti visiem spēkiem centās iepriecināt sievietes, kuras dzīve nav īpaši saudzējusi. Pārvērtības piedzīvoja arī 50 gadus vecā rīdziniece Džineta, kura šova vidū no projekta bija spiesta izstāties.

Aleksandrs bija izvēlējies pārvērst Džinetu Pētersoni, kura divus gadus ir cīnījusies ar smagu slimību, un tagad ir gatava atgriezties dzīvē. Viņa vēlas būt piemērs citām sievietēm un parādīt, ka nekad nevienā situācijā nevajag nolaist rokas.

Diemžēl pārvērtības kopā ar pārējām sievietēm Džineta nepiedzīvoja, jo veselības problēmu dēļ bija spiesta no projekta izstāties.

”Tas vienkārši ir vēzis. Jūs varbūt kādreiz vēl mani varēsiet redzēt, ja sanāks,” dienā, kad viņai bija paredzēta friziera apmeklējums, Džineta telefonsarunā atzina Aleksandram. Vairāk par izstāšanos no projekta lasi šeit!

Pēc pāris nedēļām sievietei kļuva labāk, un Aleksandrs viņu uzaicināja ciemos pie sevis uz modes salonu, kur bija sagatavojis Džinetai pārsteigumu – pārvērtības “šeit un tagad”.

”Jūs esat vienkārši burvji,” par pārvērtību rezultātu sajūsmā bija Džineta.

Modes mākslinieks Džinetu ietērpa paša šūtā elegantā, laša krāsas kleitā, ko sieviete arī saņēma dāvanā.

”Lai šī kleita no šīs dienas ceļ viņas labsajūtu, rada prieku un lai dziedina un atveseļo,” tā Aleksandrs.

Džinetas pārvērtības

11 komentāri