”Gada laikā nometu 22 kilogramus un gribu vēl turpināt.” Pārvērtību šovā startē īpaši apņēmīga tukumniece

Pievienot komentāru

Trešdienas, 20. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākais raidījums, kurā atkal vizuālas pārmaiņas atbilstoši dzīves ritmam, auguma aprisēm un jaunākajām tendencēm piedzīvos trīs Latvijas sievietes. Viņu vidū arī Lelde no Tukuma.

31 gadu vecā tukumniece Lelde Erzama jau pati ir cītīgi pastrādājusi pie pārmaiņām – viņa ir nometusi vairākus kilogramus un ir apņēmusies neapstāties pie sasniegtā.

”Gada laikā esmu 22 kilogramus nometusi. Jūtos ļoti labi. Gribu vēl turpināt. Īstenībā viss mums ir galvā. Kad mēs sakārtojam savu galvu, arī viss pārējais izdodas,” šova atlasē stāstīja Lelde.

Sievietei joprojām nav skaidrības, kāds varētu būt viņai piemērots stils, jo viņas skapī ir gan romantiskas kleitiņas, gan bikses un smagnēji apavi. Leldi pārvērst pieteicās stiliste un blogere Maija Armaņeva.

Stiliste Žanna Dubska atlasē izvēlējās 54 gadus veco Elitu Samušenoku, kura strādā apģērbu veikalā un parasti citām dāmām piemeklē apģērbus. Nu viņa ir iespēja pabūt otrā pusē.

46 gadus vecā Renāte Lapiņa no Lielvārdes ir iecienījusi melno krāsu. Viņa vairākkārt ir mēģinājusi no tās atteikties, bet līdz šim viņai tas tā arī nav izdevies. Varbūt tieši modes dizainerim Aleksandram Pavlovam būs pa spēkam no Renātes izskaust drūmos toņus.

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” ik trešdienu plkst. 21:00 TV3!