Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs: Es neesmu par gejiem. Esmu pret idiotiem

1 komentārs
Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs: Es neesmu par gejiem. Esmu pret idiotiem
facebook.com/aleksandrs.sokolovs

Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, kurš pazīstams, pateicoties erotiskajām fotosesijām vai dalības šovā ”Dejo ar zvaigzni”, bieži vien sociālajos tīklos izsakās par dažādām tēmām. Arī ”Baltijas praids” nav pagājis māksliniekam secen.

Fotogrāfs sociālajā tīklā ”Facebook” ievietojis ierakstu, kurā ir lielā nesaprašanā par to, kāpēc ”Baltijas praida” laikā ir slēgtas ielas un gājiena dalībniekus apsargā paprāvs pulciņš policistu.

”Geji, nu un? Mani taču tas neskar, kāpēc man jābūt agresīvām pret viņiem? Kāpēc nav tādas agresijas pret maratonistiem, dievticīgajiem vai tiem, kuri piedalās “Tvīda braucienā”?” savā ierakstā jautā Sokolovs.

Fotogrāfs zina, gandrīz katru nedēļas nogali ir kāds masu pasākums, bet tieši šis, ir tik “bīstams”. Aleksandrs nesaprot, kāpēc sabiedrība ir tik neiecietīga tieši pret seksuālajām minoritātēm?

”Visvairāk mani ”besī” tie idioti, kuri pielīdzina gejus – zoofiliem vai pedofiliem vai tie, kuri praidu sauc par “propagandu” un saka, ka minoritāšu dēļ “cilvēce var izmirt”. Es neesmu par gejiem. Esmu PRET idiotiem,” viedokli izsaka Aleksandrs.

Fotogrāfs piebilst, ka vēl nav dzirdējis nevienu nopietnu argumentu par to, kāpēc geji ir sliktāki par heteroseksuāli orientētiem cilvēkiem.

Lielākā daļa geju, kurus pazīst erotisko fotogrāfiju meistars, ir izteikti vīrišķīgi un nav iespējams pateikt, ka mājās tos gaida cits spēcīgā dzimuma pārstāvis.

Tāpat Aleksandrs savus matus griezt neuzticētu frizierei sievietei, bet vienmēr apmeklē frizieri geju.

Mākslinieks aicina komentāru rakstītājus nejaukt gejus ar klauniem. Kašers vai mode eksperts Jaroslavs Barišņikovs neesot labs piemērs. Fotogrāfs viņus nekad neņemtu darbā, bet tas neesot orientācijas jautājums.

Sokolova ieraksts izpelnījās daudz komentārus, kuros viņa sekotāji raksta, kāpēc vispār nepieciešams ”Baltijas praids”, fotogrāfs uz to atbild ar pretjautājumiem.

”Kāpēc ir vajadzīgs “Tvīda brauciens”? Kaut kādi cilvēki saģērbjas, ka veci angļi un brauc. Kāpēc vajadzīgs “Sieviešu skrējiens”? Kaut kādas ”bābas” skrien un svīst! Vēl ielas taisa ciet. Atbilde ir vienkārša – tāpēc, ka grib un var! Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī,” tā Aleksandrs.

Slavenība piebilst, ka bija laiki, kad par “nēģeriem” teica, lai dzīvo savu dzīvi un nelien tur, kur “baltie”.

Foto: Sokolova piedzīvojumi Baltkrievijā

1 komentārs