Komentāri
FOTO: Skaisti sapostās Viņas melo labāk zvaigznes atklāj jauno seriāla sezonu
Foto: Toms Norde

Līdz skatītāju tik ļoti gaidītā seriāla Viņas melo labāk jaunajai sezonai palikusi vien 21 diena, un šodien tirdzniecības centra Rīga Plaza norisinājās tās atklāšanas pasākums, kas norisinājās Fantasy Park telpās.

Atklāšanas vadītāji – Mārtiņš un Baiba

Šā pasākuma vadīšanu atklāja aktieri, kuri seriāla jaunajā sezonā atveidos pāri – Konrāda māsa Baiba jeb Elīna Vāne un Ģirts Liuzniks, kurš būs kaitinošās dāmas jaunais sirdsāķītis, atveidojot Mārtiņu. Šis vakars tika aizvadīts romantiskā gaisotnē, jo uzreiz pēc iepazīstināšanas ar sevi Liuzniks ķērās pie ģitāras, kur nodziedāja dziesmu, veltot to savai Viņas melo labāk mīlai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Jau drīzumā ekskluzīvas atklāsmes par jauno sezonu

Laika gaitā vakara vadītāji katram no seriāla varoņiem (kuri bija ieradušies) lūdza izstāstīt, kas tad no viņu konkrētajiem tēliem gaidāms nu jau trešajā sezonā, nedaudz arī pasakot priekšā. Šīs sarunas portāls Skaties.lv ekskluzīvi piedāvās noskatīties jau tuvākajā laikā. Varam tikai piebilst, ka informācija nemelo – šī sezona patiesi tiks veltīta visam par un ap laimīgāko notikumu cilvēku dzīvēs jeb kāzām.

Bija ne tikai sarunas ar varoņiem, bet arī 15 minūšu ekskluzīvs ieskats jaunās sezonas pašreklāmās, kuras laika gaitā varēsiet apskatīt arī pie mums. Dažas no tām – jau pavisam drīz! Daļa sanākušo pēc tam arī sadalījās komandas, uzvilka īpašos apavus un vienojās kopīgā boulinga spēlē, kas turpinājās vēl kādu laiku pēc oficiālās daļas noslēgšanās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl