Foto: mākslinieks Kašers kopā ar mīļoto vīrieti bauda romantiskas brīvdienas Romā

36 komentāri
Foto: mākslinieks Kašers kopā ar mīļoto vīrieti bauda romantiskas brīvdienas Romā
INSTAGRAM

Mākslinieks Kašers Baltijas praida laikā publiski paziņoja, ka ir gejs un vairs neslēpa arī savu mīļoto vīrieti. Pāris devies atpūtas braucienā uz Itāliju, kur bauda romantiskas brīvdienas.

Kašers kopā ar mīļoto Romas burvību izbauda, traucoties uz velosipēdiem. Pāris apskata skaistākās vietas, bauda Itālijas kultūru, nacionālos ēdienus un viens otra sabiedrību.

Velosipēdi ir lielisks veids, kā ātri pārvietoties pa mazajām Romas ieliņām, visu apskatīt un jebkurā momentā spēt apstāties un uzņemt dievīgus foto.

Roma ir viena no Itālijas vēsturiskākajām pilsētām, kura piesaista tūristus ar dažādiem kultūras un vēstures šedevriem.

Pāris apmetušies skaistos apartamentos, kur paši gatavo ēst, skatās mūzikas videoklipus milzīgā televizorā, dejo un atpūšas no aktīvās atpūtas.

Par Romu Kašers sociālajos tīklos raksta, ka mīl šo pilsētu ar katru savas sirds stūri.

Tāpat Kašers ceļojuma laikā guvis atziņu, ja gribas var atrast miljoniem iemeslus, lai ienīstu dzīvi, būt dusmīgam uz visu pasauli, bet, ja ir vēlme, var atrast miljoniem iemeslus, lai mīlētu dzīvi un būtu laimīgs.

Mākslinieks aicina atcerēties, ka laimīgiem cilvēkiem nepieder viss, viņi vienkārši no visa, kas viņiem pieder, izmanto maksimumu.

Pāris ceļojumam nav aizmirsuši iegādāties stilīgus tērpus, apģērbs lieliski “saplūst” kopā ar Itālijas kultūru, māksliniecisko vidi un apkārt valdošo bohēmu.
36 komentāri