Komentāri
FOTO: kurš kuru? ”Skaties, veči!” brašuļi met izaicinājumu ”Īsto veču” pieciniekam
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pirmdienas, 14. augusta, vakarā TV3 dots starts vīru spēlei ”Īstie veči”. Šoreiz cīņa būs vēl aizraujošāka – pretī ”Īsto veču” komandai stājusies un tievēt izaicina ”Skaties, veči!”!

”Skaties, veči!” komandā tāpat kā ”Īsto veču” pieciniekā – pieci miesās raženi vīri, kuri ir apņēmības pilni uzlabot fizisko formu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova finālā ”Īstie veči” tiksies aci pret aci ar ”Skaties, veči!” ”Kluba” organizētajās ”Piedzīvojuma sacensībās”. Kuri būs labāki?

VAIRĀK PAR ”SKATIES, VEČI!” LASI TE!

”Skaties, veči!” sastāvā ir Jānis Lapsiņš, Mārtiņš Mieriņš, Kristaps Sapals, Ģirts Ornicāns un Kārlis Sniedze. Vīri jau uzsākuši sportiskās aktivitātes, un jau pavisam drīz Skaties.lv varēs ieskatīties viņu treniņos!

Nepalaid garām – kamēr TV3 ekrānos ar sevi ik pirmdienu cīnīsies ”Īstie veči”, Skaties.lv varēsi sekot ”Skaties, veči!” jaunumiem!

Kurš galu galā būs labāks? Tas izšķirsies finālā!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl