Foto: Horena Stalbes ceļojums uz Armēniju

0 Komentāru
Foto: Horena Stalbes ceļojums uz Armēniju
PUBLICITĀTES FOTO

Piektdienas, 7. februāra, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots slavenību šova “Zvaigznes ceļo” kārtējais raidījums, kura galvenais varonis bija mūziķis Horens Stalbe, kurš viesojās Armēnijā.

Kā ceļojuma sākuma atzina Horens, došanās uz Armēniju viņam ir svētceļojums: ”Es pirmo reizi dodos uz savu tēvzemi”.

Ceļojums pa kalnaino Armēniju Stalbem izvērtās piedzīvojumiem bagāts. Mūziķis gan ļāvās ekstrēmai atpūtai, gan baudīja vietējo ļaužu viesmīlību, tradīcijas un ēdienus.

Mūziķim bija iespēja apmeklēt 20 metru dziļumā esošo baznīcu, pasaulslaveno Gerarda klosteri, Armēnijas pagānisma galveno svētnīcu Garni templi, piedalīties lavaša un šašlika meistarklasē, kā arī viesoties paklāju rūpnīcā un vīna ražotnē.

Par vienu no emocionālākajiem brīžiem braucienā uz Armēniju Horenam izvērtās pieminekļa armēņu genocīdam apmeklējums. Savukārt īpaši aizkustinoša mūziķim bijusi tikšanās ar savu māsu, ģimeni, kā arī tēva kapa apmeklējums.

Ceļojuma ekstrēmākais piedzīvojums bijis brauciens ar sniega motociklu, un bez Horena uzmanības nepalika arī skaistākais kalns pasaulē – Ararats.

”Brauciet, draugi, droši uz šejieni! Armēņu viesmīlība, virtuve – tas ir tas, kas jūs pārsteigs, pilnīgi visus, bez izņēmuma,” ceļojuma noslēgumā atzina Horens. ”Ceļojiet pa pasauli – tas paver acis!”

0 Komentāru