FOTO: Džūlija Vanga tirgo 350 eiro vērtas lellītes-avatarus, solot daļu savas dvēseles

8 komentāri
FOTO: Džūlija Vanga tirgo 350 eiro vērtas lellītes-avatarus, solot daļu savas dvēseles
Foto: Vk.com/julia_vang_official

Par TV šova Ekstrasensu cīņas sensāciju kļuvusi rīdziniece Džulija Vanga, kas prot pārsteigt ne vien TV skatītājus, bet arī šovbiznesa pārstāvjus visdažādākajās nozarēs.

Šosezon pie TV3 skatītājiem nonākusi populārā Krievijas TV šova Ekstrasensu cīņas 15.sezona, kur dalībnjieku vidū nokļuvusi arī gaišreģe no Latvijas, ekstravagantā Džūlija Vanga.

Nav nekāds noslēpums, ka tieši viņa arī plūks uzvaras laurus, iekarojot slavu ne vien Krievijā, bet arī ārpus tās robežām. Pati Vanga gan pēc uzvaras šovā apgalvo, ka tajā neesot piedalījusies, lai vēlāk pelnītu naudu privātos seansos un visas internetā pieejamās konsultācijas ir viltvāržu izveidotas. Viņa vispār neizjūtot vēlmi palīdzēt svešiem ļaudīm.

Kā tur bijis, kā ne, tomēr pērnā gada decembrī Vanga atvērusi pati savu interneta veikalu, kurā ikvienam ir iespēja iegādāties viņas veidotas lellītes, sauktas par avatāriem.

Lellītes esot vizuāli līdzīgas viņai pašai un viņa ar to palīdzību sola mainīt dzīvi ikvienam, kurš to iegādāsies. ”Manis radīta lellīte var mainīt jūsu dzīvi uz labu, pievilināt veiksmi, apbalvot jūs ar neparastu veiksmi,” sola gaišreģe. ”Kopā ar veiksmes zīmi katrā lellītē ielikta arī daļiņa manas dvēseles.”

Vienas lellītes cena ir 25500 Krievijas rubļu jeb 350 eiro.

FOTO