Foto: ar ballīti atklāta TV3 šova ”Zvaigznes ceļo” jaunā sezona

2 komentāri
Foto: ar ballīti atklāta TV3 šova ”Zvaigznes ceļo” jaunā sezona
PUBLICITĀTES FOTO

Otrdienas, 7. janvāra, pēcpusdienā Vecrīgas bārā ”Cuba Cafe” pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis, lai piedalītos TV3 ceļojumu projekta ”Zvaigznes ceļo” jaunās sezonas atklāšanā. Televīzijas skatītāju novērtējumam šova pirmā sērija tiks nodota jau šonedēļ.

No 10. janvāra piektdienās plkst. 18.10 kanālā TV3 skatītājiem šovā ”Zvaigznes ceļo” varēs sekot līdzi sešu slavenību ceļojumu gaitām, un projekta atklāšanā viesi varēja gūt ieskatu piedzīvotajā, vērojot košus video un foto atskatus, kā dalījās savā pieredzē un emocijās par ceļojumiem.

Kā pastāstīja šova producente Ingrīda Bondare, katrs dalībnieks konkrētajā valstī nokļuva gan sagadīšanās, gan likumsakarības dēļ, jo nav viegli izdomāt, kuru aicināt ceļojumos.

Normunds Rutulis atklāja, ka piedāvājums nāca negaidīti: ”Satiku producenti Rīgā uz ielas, un sarunas laikā saņēmu piedāvājumu, kam uzreiz piekritu. Ne mirkli nenožēloju. Tas bija tāds sajūtu, emociju un pieredzes brauciens. Katram novēlu!”

Savukārt Elmārs Tannis izteica nožēlu, ka Portugālē bija tikai trīs dienas, taču tās bijušas piepildītas, īpaši ēdienu un kūciņu ziņā.

”Atbraucu no šī ceļojuma, un īsi pēc tam pats vēlreiz devos uz Portugāli! Tik ļoti man gribējās atpakaļ!” atzīst šefpavārs.

Jaunai mūziķei Elizabetei Gailei, ciemojoties Īrijā, tā bija pirmā šāda pieredze filmēties nedēļas garumā. Kā atzina producente, Elizabete ir ar lielu potenciālu un perspektīva, labi runā, daudz zina un ir lieliski sadraudzējusies ar kameru.

Ceļojumā uz Ukrainu bija devies mūziķis Markus Riva. Kaut uz Ukrainu skatuves mākslinieks ceļo bieži, tieši Ļvova un Karpatu reģions radīja interesi tur nokļūt.

Visspilgtākais piedzīvojums bija brauciens ar kvadriciklu kalnos piecas stundas bez apstājas. Markus atceras: ”Tas bija spēcīgi! Patīkami bija sastapt fanus Ļvovā uz ielas!”

Horens un Armēnija, izrādās, ir viens vesels. Brauciens nesa pārsteigumu visiem. Valstī, uz kuru Horens bija devies pirmo reizi, viņš sastapa savu ģimeni. Šovā redzēsim Armēniju ziemā, un tās skaistums ir neaprakstāms.

Noslēguma ceļojums būs uz Šrilanku, kur dosies TV dīva Jana Duļevska. Šobrīd tiek krāmēti čemodāni un pētīta situācija pasaulē.

Sezonas noslēguma raidījums būs 14. februārī TV3.

Iepazīstiet vilinošus ceļojumu maršrutus šovā ”Zvaigznes ceļo” no 10. janvāra piektdienās plkst. 18.10 kanālā TV3!