Foto: Agneses Zeltiņas dēls jau pieaudzis. Puisis demonstrē labi trenētu ”sešpaku”

0 Komentāru
Foto: Agneses Zeltiņas dēls jau pieaudzis. Puisis demonstrē labi trenētu ”sešpaku”
Instagram.com/robchiik/

Aktrise Agnese Zeltiņa kopā ar savu sešpadsmit gadus veco dēlu Robiju Dubasu devusies atpūtas braucienā. Māte un dēls bauda ūdens priekus, silto sauli un viens otra sabiedrību. Drīzumā slavenība ar dēlu atgriezīsies Latvijā, kā nekā tuvojas pirmais septembris un skolas laiks.

Ceļojuma labākās fotogrāfijas gan māte, gan dēls publisko sociālajos tīklos. Tādā veidā informējot savus draugus un radus par lieliskajām brīvdienām.

Zeltiņa vairākas reizes gadā dodas ceļojumos kopā ar kādu no bērniem, tā ir lieliska iespēja gan atpūsties, gūt jaunus iespaidus, gan pavadīt laiku kopā ar savām atvasēm.

Robijs palepojas ar vairākām fotogrāfijām, kurās redzams peldbiksēs pirms lēciena okeānā, gan pozējot. Bildēs redzams, ka Zeltiņas dēls jau izaudzis par jaunu vīrieti.

Foto: .instagram.com/robchiik/

Robijs jau no trīspadsmit gadu vecuma pievērsies sportam, un par to liek manīt viņa ķermenis, puisis jau sešpadsmit gados var lepoties ar lieliski veidotu ”sešpaku”, kas ir katra jauna vīrieša sapnis.

Jaunais vīrietis lieliski jūtas savā ķermenī, par to liecina neskaitāmas fotogrāfijas viņa sociālā tīkla “Instagram” profilā, kurā puisis redzams ar kailu torsu.

Foto: instagram.com/robchiik/

Arī puiša māte neatpaliek no dēla un iepriecina atbalstītājus ar fotogrāfijām peldkostīmā, parādot, ka gadu gājums nekādā veidā viņu neietekmē. Agnese joprojām lepojas ar tvirtu, jaunas meitenes cienīgu ķermeni.

0 Komentāru