Fitnesa skaistule Paula Freimane startē TV3 vakariņu šovā

2 komentāri

Uz vakariņām šonedēļ kopā sanākušas sabiedrībā zināmas personības, kurām prieku sagādā mūzika un veselīgs dzīvesveids. Kā pirmais sev personīgi nepazīstamus ļautiņus ciemos uzņēma mūziķis Ivo Grīsniņš-Grīslis.

Ivo ciemiņus uzņēma savās mājās Medemciemā, un viņa uzdevums bija ne tikai savus viesus izklaidēt, bet arī pabarot ar trim paša gatavotiem ēdieniem. Dziedātāja sieva Madara pastāstīja, ka vīram ir ārkārtīgi laba sajūta par to, kādam ir jābūt ēdienam.

Gatavojot šokolādes un riekstu desertu, Ivo izteicās, ka cer, ka ciemos nenāks fitnesa entuziasti, kuri brauniju varētu izbrāķēt, vēl nenojaušot, ka starp ciemiņiem būs fitnesa modele un trenere Paula Freimane.

Savukārt dziedātāja Anna Zankovska jeb Katō atklāja, ka ar riekstiem viņai ir dalītas jūtas: ”Es vienreiz pārēdos riekstus un nenormāli vēmu. Nesen.”

Ivo ciemos uzņēma arī grupas “Apvedceļs” mūziķi un producentu Armandu Leimani, kurš izteica cerību, ka Ivo gatavotais liellopa steiks būs saēdams.

Kā namatēvam atzinās Paula, viņa ēd visu un nav izvēlīga, un uzkodā Ivo galdā cēla romiešu salātus ar avokado, mīksto sieru, sviestā apceptām garnelēm, pārkaisītus ar Parmezāna sieru. ”Nebūs jāsporto pēc tam,” smejot atzina fitnesa skaistule.

Fitnesa speciālistes klātbūtne manāmi ietekmēja sarunu tēmas pie galda – visiem uzreiz gribējās noskaidrot, ko drīkst un ko nedrīkst ēst.

Pamatēdienā Ivo pasniedza savu firmas ēdienu – četras stundas sautētu liellopa steiku ar barbekjū mērci, mini kukurūzu, baraviku risoto tomātos.

Paula atzina, ka dzīvē labāko steiku ir ēdusi kādā japāņu restorānā Monako. Ivo gatavotais garšojis ļoti labi, bet tas varēja būt bijis ilgāk sutināts.

Desertā galdā tika celts tumšās šokolādes braunijs ar aveņu sorbertu un svaigām mellenēm. ”Man ļoti garšo saldumi, it īpaši šokolāde,” atzinās Paula. Arī Anna un Armands desertu novērtēja kā garšīgu.

Pie iestiprināšanās viesus sagaidīja izklaide – Ivo kopā ar Džuliānu sniedza koncertu no mājas jumta.

Ivo uzstādījis augstu latiņu un no saviem konkurentiem saņēma 33 punktus – 10 no Armanda, 11 no Paulas un 12 no Annas.

2 komentāri