Evelīnu Pārkeri slavas tīkotāji šovā noved līdz asarām

7 komentāri
Evelīnu Pārkeri slavas tīkotāji šovā noved līdz asarām

Pirms nedēļas pirmizrādi internetā piedzīvoja šovs ”Gribi kļūt slavens?”, kurā 10 censoņi uzsāk ceļu uz zvaigznēm. Šova vadītājai “jūtūberei” un blogerei Evelīnai Pārkerei jau pavisam drīz nācies pamatīgi vilties dalībniekos.

Pagājušajā nedēļā kļuva zināms, ka par uzvaru šovā ”Gribi kļūt slavens?” cīnīsies Aldis Janševskis, Gatis Konrāds, kurš staigā uz rokām, lunkanā Elīna Vjatere, feministe Ināra Āboliņa, Laura Džeriņa, Alise Marija Aizpure, Evita Jurča, skandalozā Kitija Reitere, Edgars Griškevičs un Arnolds Krēsliņš. Vairāk lasi šeit!

Šova “Gribi kļūt slavens?” vadītāja Evelīna Pārkere nekavējās un dalībniekiem deva pirmo uzdevumu – divu nedēļu laikā bez naudas sarīkot neaizmirstamāko un labāko šīs vasaras ballīti Kalnciema kvartālā.

Iecerētais neona festivāls izvērtās teju katastrofā, un Pārkere neslēpa, ka bērnībā viņas mammas organizētās dzimšanas dienas ballītes bijušas daudz labākas.

”Šis ir pilnīgākais bullšits, es tūlīt visus nafig pasūtīšu trīs mājas tālāk,” vīlusies Evelīna. Viņa dalībniekiem paziņoja, ka no burziņa apmeklētājiem dzirdējusi salīdzinājumu ar bērnu ballīti un izteica ierosinājumu nekavējoties rīkoties, lai pasākumu glābtu.

Par situāciju īpaši uzvilkās Kitijas izvēlētais pasākuma vadītājs, kurš centās Evelīnai ierādīt viņas vietu pie pašmāju zvaigžņotajām debesīm.

Savukārt Kitija sprieda, ka nav reāli ”ar nulles budžetu divās nedēļās uzburt baigo pasākumu”.

Pati Evelīna, nespējot valdīt emocijas, izplūda asarās. Vairāk skaties šeit!

Epizode, kurā varēs vērot, kā dalībniekiem veicies ar ballītes rīkošanu, internetā būs skatāma no nākamās pirmdienas, 15. jūlija.