35 komentāri
”Esmu godīgs pilsonis.” Dzērumu Mārtiņš atdevis naudu par telefonu
Skaties.lv

Ar mierizlīgumu noslēdzies ”Patiesības spoguļa” zvaigznes Mārtiņa Bankevica un Daces Podžukas telefona pirkšanas skandāls, kas 3. oktobra vēlā vakarā kļuva par sociālo tīklu sensāciju. Abas puses apliecina Skaties.lv, ka Mārtiņš ir pārskaitījis 60 eiro par iegādāto preci.

”Man ir maksājuma orderis – tagad varu oficiāli pierādīt, ka nauda ir ar pasta starpniecību pārskaitīta Dacei,” Skaties.lv paziņo Mārtiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisis atrāda arī maksājuma orderi, kas apliecina – 58,50 eiro tiešām pārskaitīti telefona pārdevējai. Faktu, ka nauda saņemta, apliecina arī Dace. Tiesa, informācija maksājuma orderī skaidri norāda, ka nauda pārskaitīta 4. oktobrī 10:38, ne 3. oktobra vakarā, kā sākotnēji izskanējis.

Mārtiņam tam ir izskaidrojums.

Mārtiņš

Mārtiņš

”Esmu godīgs pilsonis. Pārskaitīju naudu divreiz – vakar vakarā un šorīt, tikai tāpēc, lai būtu maksājuma orderis, ko parādīt. Es neesmu laimīgs, ka mani sociālajos tīklos šobrīd burtiski norok, tāpēc labāk samaksāju divreiz, nekā pārciešu šo kaunu. Jā, kopā esmu pārskaitījis 120 eiro.”

Puisis uzsver, ka gaida, kad Dace izņems no sociālo tīklu domubiedru grupām viņu nomelnojošo informāciju un atvainosies, pretējā gadījumā viņš iešot uz policiju.

Par sociālajos tīklos publiskotajiem ekrānuzņēmumiem, kuros redzams, ka viņa paša sieva Laura atvainojas Dacei vīra vietā un piedāvājas samaksāt summu 10. datumā, Mārtiņš vien nosmejas. Par iespējamo Lauras iesaistīšanos lasi te.

”Mūsdienās tas taču ir elementāri – uztaisi viltus profilu un saraksti, ko gribi it kā no citas personas,” spriež Mārtiņš.

Dace gan uzsver, ka nekādas atvainošanās no viņas puses nebūs – par ko gan? ”Lai skrien sienā!” no Mārtiņa ņemšanās nogurusi jaunā mamma, kurai 60 eiro bijuši nepieciešami, lai iegādātos zāles bērnam.

TOP komentāri

 • Ilva Li
  +14 +14 0

  Ilva Li

  Vai tiešām uz siem Dzērumu ğīmjiem man būs jāskatās katru dienu?
 • Kristīne Subatniece
  +6 +5 -1

  Kristīne Subatniece

  Vai tad FB domāts tikkai netīrās veļas mazgāšanai. Tak citiem dziļi nospļauties par to ,kas, kuram cik un ko un par ko ir parādā. 😈😈😈
 • Anda Poteškina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl