4 komentāri
”Esmu dzīvs!” Pēc pamatīgas ”melnās strīpas” apritē atgriežas šovmenis Eldars
Privātais arhīvs

Šī vasara bija pamatīgs pārbaudījums dejotājam un šovmenim Eldaram Salvim Ozoliņam. Pavasarī cietis avārijā, mākslinieks lielāko daļu vasaras pavadīja, cīnoties ar dažāda veida veselības problēmām. Nu ”melnais posms” ir galā – Eldars ziņo, ka enerģijas un dzīvesspara pilns atgriežas apritē!

”Atgriežos dzīvē! Sākam pasaules startu! Esmu dzīvs, laimīgs, ceļos. Manējie atbalsta, pārējie vēl redzēs. Esmu iedvesmots un laimīgs,” Skaties.lv priecīgus jaunumus ziņo Eldars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

KAS BIJA ATGADĪJIES ELDARAM? PLAŠĀK LASI TE!

Slimošanas laiku viņš izmantojis lietderīgi – lasot, mācoties, pārdomājot dzīvi un garīgi pilnveidojoties.

”Un svarīgākais – bez nekādas iedomības – nomainot prioritātes un vērtības, esmu ticis vajā no ”pseidodraugiem” un liekēžiem. Kad šī miskaste izmesta, paliek vieta īstajiem cilvēkiem, īstajiem notikumiem un lietām īstajā laikā,” tā Eldars.

Kā teic allaž optismisma pilnais Eldars – kas nenogalina, dara stiprāku. Arī šis ”melnais posms” bija nepieciešams, lai saliktu visu pa plauktiņiem un enerģijas pilns trauktos tālāk.

Šovmenis ir burtiski pārpilns enerģijas – viņš iestājies skolā un apņēmies trīsarpus gadus studēt Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā. Tāpat viņš jau pieaicināts darboties dažādos pasākumos un projektos.

”Vēl gan pats dejot nevaru vismaz kādu mēnesi, bet pateicoties apkārtējo atbalstam manī atgriezies dzīvesprieks,” paldies visiem, kas atbalstīja, saka Eldars, kurš, starp citu, jau ar īpašu prieku izbaudījis pirmo izkustēšanos sporta zālē pēc ieilgušās slimības.

Skaties.lv sirsnīgi sveic Eldaru ar atgriešanos šovbiznesā un novēl turpmāk vairs nekādu ”melnu strīpu” – lai nākotne gaišās krāsās!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl