“Esmu diezgan liels ostītājs.” Dāvis Valdnieks vakariņu šovā atzīstas savā vājībā

Pievienot komentāru

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šajā nedēļā sapulcināta īpaši kolorīta četrotne, un trešajā vakarā ciemiņus uzņems un izklaidēs māksliniece Ieva Cipruse.

Iepērkot produktus vakariņām, Ieva atzīst, ka veikalā vienmēr osta lietas un produktus, un šajā ziņā viņa nav vienīgā – produktus mēdz apostīt gan radošā personība Līga Rīga, gan TV producents Dāvis Valdnieks.

”Vispār es esmu diezgan liels ostītājs. Visvairāk man patīk ošņāties gar zivīm, jo, kā saka, ja zivi tu veikalā jūti, ja zivs smaržo pēc zivs, tad zivs nav vairs tik svaiga.

Mazāk es ošņāju maizi. Šad tad es ošņāju piena produktus, bet tos es ošņāju mājās tad, kad viņi jau ir atvērti, jo tad tu nosaki viņu vecuma pakāpi,” skaidro Dāvis.

Saimnieku šovā iepazītais Oskars Bērziņš atzīst, ka produktus, kas ir iepakojumos, gan neosta.

Savukārt, iepazīstoties ar šī vakara namamātes ēdienkarti, Dāvis paziņo, ka no pamatēdiena sastāvdaļām viņu visvairāk uzrunā Čedaras siers:

”Čedaras sieru tu vari uz skrūves likt virsū un noēst – būs garšīgi.”

Savukārt sarkanajiem sīpoliem Dāvis dod priekšroku viena iemesla dēļ: ”Es uzskatu, ka vienkārši tas ir stilīgāks sīpols.”

Kā skaidro Ieva, sarkanie sīpoli ir maigāki un saldāki.

Ko Ieva cels galdā un kā trijotne novērtēs vakaru pie viņas, skaties šovā ”Vakariņas četratā” trešdien, 11. decembrī, plkst. 17.55 TV3!