VIDEO: Valtera neveiksmīgā roka laimes ratā uzdāvina Janai uzvaru!

14 komentāri
VIDEO: Valtera neveiksmīgā roka laimes ratā uzdāvina Janai uzvaru!
Foto: Toms Norde

Šovā Es mīlu Tevi, Latvija! nu jau par tradīciju kļuvusi Janas uzvara. Šonedēļ tapa skaidrs, kas ir viens no tās veicinošajiem faktoriem.

Valteram Krauzem noteikti nevajadzētu piedalīties nekāda veida loterijās un izlozēs, jo ir pavisam skaidrs, ka veiksme nav viņa pusē.

Lai arī šonedēļ viņa un Janas komandu šķīra prāvs punktu skaits, Valteram bija trīs iespējas atgūt zaudēto, griežot laimes ratu.

Diemžēl vienā no šīm reizēm Valters uzgrieza 0 punktus, citā – 1, bet finālā, kad viņam pietrūka 22 punktu uzvarai, laimes rats apstājās tieši blakus nepieciešamajam lauciņam.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Es
  +8 +8 0

  Es

  Ieteiktu šoreiz par tiem diviem cilvēkiem klusajos telefonos izvēlēties Paulu Jonasu un Robertu Justu, jo tuvojas pasaules čempionāta Latvijas posms un viņi ir vienīgie Latviešu braucēji kuri ir startējuši gandrīz visos šī gada čempionāta posmos, turklāt ar lieliskiem rezultātiem.
 • Aņa
 • zane
  +5 +5 0

  zane

  Man šķiet vadītājam jāatkārto šova noteikumi ja teica 18 tad lai sauc, ja nē tad punkti otrai komandai nevis 9 pareizi tad arī ieskaitam,jau kuro reiz skatos un liekas pretīgi vislaik kaut kadas prioritates janas komandai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl