3 komentāri

Šovā Es mīlu Tevi, Latvija! 10. aprīļa raidījumā uzvaras laurus plūca Valtera komanda, kura sīvā cīņā pievarēja Jana komandu!

Valtera komandu pārstāvēja Bez tabu Dzīves smalkumu žurnālists Ēriks Palkavnieks, Latvijas nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa un mūziķis Juris Kaukulis. Savukārt, Janas komandā šovakar bija grupas Transleiteris dalībnieks Edžus Ķaukulis, Latvijas Nacionālās operas soliste  Jolanta Strikaite Lapiņa un Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums izvērtās patiesi jautrs!  Šova vadītājs Artūrs Skrastiņš sirsnīgi uzsāka pārraidi:  ”Labvakar, mīļā dziedātāju un dejotāju tauta! Labvakar, mīļā teātra mīļu un operas un baleta atbalstītāju tauta! Labvakar, Dziesmu svētku tauta! Labvakar, sēņotāju un ogotāju tauta! Labvakar kartupeļēdāju un kūlas dedzinātāju tauta!”

Video

Pēc šīm frāzēm Artūram Skrastiņam uzgavilēja šova skatītāji un dalībnieki. Viņš gan piebilda – par to nu gan neesot jāaplaudē. ”Tas nav nejauši, jo pirms 10 gadiem Latvijā pirmo reizi uzsāka darbu kūlas dedzināšanas novērošanas patruļa. Un ne velti! Tieši aprīlis ir tas laiks, ka latvieši, apbruņojušies ar grābekļiem, lāpstām, izkaptīm un sērkociņiem dodas brīvā dabā un plosās tur uz nebēdu.

Es mīlu Tevi, Latvija šī vakara epizodē šova vadītājs Artūrs Skrastiņš izteica piezīmi, ka Jana tērpusies tematiski aprīlim – viņas apģērba skaras atgādinot kūlu. Valters, protams, izmantoja iespēju un pajokoja, ka, viņaprāt, Jana gan vairāk atgādinot Ziemassvētku konfekti.

Savukārt Jana atzinās: ”Es esmu vāja sava mīļā drauga, Valtera, priekšā!” Šāds jauka atzīšanās bija pārsteigums pašam Valteram, kurš, to izdzirdot, iepleta acis un izgrieza krūtis. Artūrs to pamanīja un norādīja – izskatās, ka tas bijis pārsteigums Valteram. ”Artūr! Kā tas var būt pārsteigums, ja es Janu uz savām rokām pāri visai Latvijai esmu pārnesis,” skaidroja Valters, norādot uz šova studijā esošo Latvijas karti.

Komandas, protams, arī sacentās erudīcijā jautājumos par Latviju, kuros, kā jau minēts, pārāki šoreiz izrādījās Valtera komandas biedri. Ja vēlies noskatīties visu šovu, skaties video!

Šova Es mīlu Tevi, Latvija! laikā portāls Skaties.lv piedāvā arī tev pārbaudīt savas zināšanas par Latviju un piedalīties viktorīnā Ko tu zini par Latviju? Tev pareizi jāatbild uz 10 no 10 jautājumiem, un tu piedalīsies konkursā!

Viktorīnu vari atrast te!

Video: Es mīlu Tevi, Latvija. 8. epizode

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl