Komentāri
Valters turpina soļot pretī tam, ko gaidīja sen – ceturtā uzvara šajā “Es mīlu Tevi, Latvija!” sezonā!
Foto: Toms Norde

Vēl viens jautrības pilns svētdienas vakars aizvadīts kopā ar lielisko spēli “Es mīlu Tevi, Latvija!”, kurā atšķirībā no citām sezonām vēl nav skaidrs, kurš varētu uzvarēt šajā sezonā.

Janas Duļevskas komandas sastāvā šovakar startēja Dailes teātra aktieris Kaspars Zāle, viens no titulētākajiem šefpavāriem Latvijā Raimonds Zommers, kā arī modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valters Krauze lika pretī Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Madaru Botmani, vēl viens šefpavāru Māri Jansonu, kā arī uzņēmēju Mariku Ģedertu. Un atkal sīvā cīņā pārāks izrādījās tieši viņš ar saviem padotajiem, kas nozīmē – tagad rezultāts pēc septiņiem aizvadītajiem raidījumiem kļuvis jau 4:3 viņa labā.

Foto: “Es mīlu Tevi, Latvija!” 7. sērijas spilgtākie brīži

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl